Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje, Aparate Shtëpiake, Makina dhe Vegla në shitje


Gjeni gjithçka që ju duhet për shtëpinë tuaj. Mobilje, aparate shtëpiake, inventar dhe dekorim, makina dhe vegla të ndryshme, dhe gjëra të ndryshme për fëmije. Shikoni njoftimet dhe gjeni pajisjet që ju duhen për shtëpi dhe familjet tuaja me çmimet më të arsyeshme.
Sot 20:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Shitet kuzhine

Sot 20:25 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

KREVAT FËMIJËSH PORTATIV

80 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:24 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Tiranë

PATINA Nr:36

80 EUR

Sot 20:24 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

3 PATINA ALUMIN SPECIAL

80 EUR

Sot 20:21 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Qepen me elektromotorr

630 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:14 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Set karroce dhe serxholino

250 LEK

Sot 20:10 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkodër

Karroce per femije

150 LEK

Sot 20:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten

1 EUR

Sot 19:55 Materiale për ndërtim  ·  Berat

Furre tharje Druri

12 000 EUR

Sot 19:45 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

50KW Silent Generator Set (GFS-50)

7 000 EUR

Sot 19:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

STOL METALIK

5 500 LEK

Sot 19:14 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Shitet guzhine

140 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:57 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Fresibel trapan.

80 EUR

Sot 18:57 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet Karroce Stokke Okazion

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Qera ditore

1 LEK

Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce 3in1

25 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Maxi cosi sexholino

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Makina per femije

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Foppapedretti

6 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Lorelli 2in1

7 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Chicco bubble nest oqean

7 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Simbling board Universal

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Aparat Formula Baby

12 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Stokke trailz

400 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce Anex e/type

600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shiten te reja

500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce Argus 2in1

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Shitet karroca teke

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Keni nevojë për ndonjë pajisje shtëpiake? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për pajisje, aparate shtëpiake, makina dhe vegla të ndryshme ju mund të gjeni ato që ju nevojiten.


Blej gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve, aparateve, makinave dhe veglave që ju nevojiten për shtëpin tuaj. Gjeni pajisje të ndryshme për shtëpi si ngrohëse elektrike, perde, dyer, mobilje, ulluqe, ora muri, divane, pajisje palestre, tavolina, pompa, karrige, dhome gjumi, vegla pune te ndryshme dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për pajisjen përkatëse që ju duhet juve.


Shit Mobilje, Aparate shtëpiake, makina dhe vegla në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje të ndryshme, mobilje, makina dhe vegla për shtëpi shisni ato lehtë dhe shpejtë në MerrJep.al. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me informatat rreth produktit që dëshironi ta shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione