Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje dhe pajisje të ndryshme dekoruese | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni pajisje dhe aksesorë të ndryshme për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për ora muri, tenda, dyshek të ndryshëm, kolltuqe, tavolina me karrige, tenda lavazhi, tenda për lokale, abazhure, dhe pajisje apo mobilje të ndryshme dekoruese për shtëpi. Blej atë që të duhet me çmimet më të arsyeshme.
26 Nën 12:47 ,

Kondicioner

7 000 LEK

25 Nën 11:21 ,

Shitet Frigorifer

150 LEK

20 Nën 12:26 ,

Set kolltuqesh 4 cop

350 LEK

19 Nën 10:45 ,

Cadra per lokal

12 000 LEK

15 Nën 16:23 ,

krevat marinar

10 000 LEK

14 Nën 15:23 ,

Sob

100 EUR

11 Nën 13:46 ,

Dyer&pajisje

40 000 LEK

11 Nën 10:53 ,

Kolltuqe

42 000 LEK

09 Nën 00:56 ,

Dyer&Pajisje Banjo

40 000 LEK

08 Nën 18:53 ,

Perde zebra

08 Nën 11:43 ,

SHITETT!!!

25 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Nën 19:16 ,

Dyer&pajisje

40 000 LEK

06 Nën 19:16 ,

Dyer&pajisje

40 000 LEK

06 Nën 19:16 ,

Dyer&pajisje

40 000 LEK

06 Nën 19:16 ,

Dyer&Pajisje banjo

40 000 LEK

06 Nën 19:16 ,

Dyer&Pajisje banjo

40 000 LEK

06 Nën 19:15 ,

Shitet

150 LEK

06 Nën 12:54 ,

Some me dru

300 000 LEK

04 Nën 13:08 ,

Paisje Parukeri

400 LEK

04 Nën 06:18 ,

Cadra kobra

1 500 EUR

02 Nën 19:20 ,

Shiten mobilje

400 LEK


Dëshironi ta dekoroni apo renovoni shtëpinë tuaj? Gjej gjithçka që tënevojitet në MerrJep.al në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe mobilje të ndryshme dekoruese për dhomat tuaja.


Mobilje dhe Pjesë të ndryshme dekoruese në shitje në MerrJep.al


Dekoroni shtëpinë tuaj me pajisje dhe mobilje me çmimet më të arsyeshme duke blerë gjëra të reja apo të përdorura në MerrJep.al. Shiko njoftimet për abazhure, tenda lokali, tenda dielli, tenda lavazhi, letër muri, divane, kolltuqe, pasqyra, akuarium, pajisje dekoruese për festën e vitit të ri dhe shumëçka tjetër në këtë kategori. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të nevojitet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.Shit Mobilje dhe aksesorë të ndryshëm dekorues në MerrJep.al


Shisni pajisje dhe mobilje të ndryshme për renovim dhe dekorim të shtëpisë. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë blerësve në MerrJep.al. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione