Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe vegla në shitje në Tiranë

Gjeni makina dhe vegla në shitje në Tiranë në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shihni njoftime për makina dhe vegla në shitje që ju përshtaten dhe gjeni ofertën e duhur për ju. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe e cila ju intereson më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe të gjeni lloje të ndryshme në lidhje me makina dhe vegla në shitje, dhe më pas të arrini të beni blerjen tuaj duke përdorur shërbimet e MerrJep.al.


Shiko njoftimet për motorrsharrë, kompresor ajri, saldatriçeve, vidiator, fresibel, trapane, set çelësash, çekiç, makineri për përpunimin e drurit dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet. Blini makina dhe vegla në shitje në Tiranë.

Dje 20:49 Makina dhe Vegla , Tiranë

TRAPAN INDUSTRIAL

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:14 Makina dhe Vegla , Tiranë

Presë për tuba hidraulik

5 500 EUR

Dje 20:13 Makina dhe Vegla , Tiranë

Presë për tuba hidraulik

5 500 EUR

Dje 20:13 Makina dhe Vegla , Tiranë

Torno

1 650 EUR

Dje 20:10 Makina dhe Vegla , Tiranë

Presë për tuba hidraulik

6 800 EUR

Dje 20:09 Makina dhe Vegla , Tiranë

Presë për gypa hidraulik

6 200 EUR

Dje 19:28 Makina dhe Vegla , Tiranë

Shitet furre buke

22 000 EUR

Dje 18:32 Makina dhe Vegla , Tiranë

kalibër elekronik metalik

3 500 LEK

Dje 13:45 Makina dhe Vegla , Tiranë

shitet ekspres kafeje 40000 leke.

40 000 LEK

Dje 11:36 Makina dhe Vegla , Tiranë

Vidiator Milwaukee

140 LEK

Dje 10:49 Makina dhe Vegla , Tiranë

Laser meter profesional

43 EUR

Dje 09:19 Makina dhe Vegla , Tiranë

Mbajtese TV te ndryshme

2 000 LEK

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Jigsaw Bosch GST140BCE

28 000 LEK

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Vegla Makita

1 EUR

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Planer Makita DKP181

25 000 LEK

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Matrapik Bosch me Bateri

40 000 LEK

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Kacavid me bateri

6 000 LEK

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Matrapik me akumulator

80 000 LEK

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Shitet Saldatrice e re

55 000 LEK

Dje 09:18 Makina dhe Vegla , Tiranë

Gershere Llamarine te reja

50 000 LEK

Dje 08:16 Makina dhe Vegla , Tiranë

Trapan Bosch

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 07:32 Makina dhe Vegla , Tiranë

SHITET SET KRIKETA MAKITA ORIGJINALE

19 000 LEK

Dje 01:47 Dyqani Makina dhe Vegla , Tiranë

Krik makinash 3 ton

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Nëse sa herë dëshironi të rregulloni diçka në shtëpinë tuaj dhe keni mungesë të makinave dhe veglave që mund t’ju nevojiten atëherë ka ardhur koha që të investoni në makina dhe vegla në shitje në Tirane. Nëse keni nevojë për korrëse bari, motorsharrë, gjenerator etj, jeni në vendin e duhur.


Këtu nuk do të gjeni vetëm makina dhe vegla në shitje për përdorim personal por edhe për përdorim profesional. Zevëndësoni apo shtoni sasinë e makinave dhe veglave në biznesin tuaj dhe filloni të fitoni më shumë.


Jeni duke kërkuar për makina dhe vegla në shitje në Tiranë? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej gjithçka që ju duhet në mesin e shumë njoftimeve për makina dhe vegla në shitje nga më të ndryshmet.


Mijëra njoftime për makina dhe vegla në shitje në Tiranë


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave që mund të ju duhen për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për fresibel, gur fresibel, saldatriçe, kompresor ajri, makineri druri, sharre, motorsharre, shkallë almini, saldatriçe, vidiator, trapane, mikser, pompa për ngjyrosje, sharra alumini, pompa lavazhi, gjenerator, sharre me disk, motorsharrë dhe shumë të tjera në shitje. Gjej makina dhe vegla nga markat më të njohura si Stihl, Einfel, Makita, Bosch, Dewalt dhe shumë të tjera.


Shit Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse posedoni makina dhe vegla të ndryshme të reja apo të përdorura që mund ti duhen dikujt, MerrJep.al është platforma e duhur për ti shitur ato. Krijo njoftime shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e veglave që dëshironi ti shisni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione