Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Vegla | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:52 Makina dhe Vegla  ·  Fier

shes printer 3Dgjendja i ri!

750 EUR

Dje 17:30 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Vetrata alumini te perdorur

27 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 23:41 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Shes Plan Grose

1 LEK

19 Maj 16:18 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Motosege efco

190 EUR

19 Maj 16:12 Makina dhe Vegla  ·  Fier

SHITET SHARRE DRURI DHE ALUMINI

270 LEK

19 Maj 16:10 Makina dhe Vegla  ·  Fier

SHITET SET KRIKETASH ORIGJINAL MAKITA X221 PJESE

170 LEK

18 Maj 21:56 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Stihl ms180

185 EUR

13 Maj 20:18 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Furre pjekje me Gaz

1 800 EUR Çmimi me zbritje

06 Maj 05:30 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Motorr Aspiratori

29 900 LEK

01 Maj 09:45 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Tranxhe hekuri

700 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 23:29 Makina dhe Vegla  ·  Fier

OKAZION bordatrice

10 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 15:36 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Gjenerator per shtepi ose kamping

1 350 EUR Çmimi me zbritje

22 Pri 22:32 Makina dhe Vegla  ·  Fier

SEGA OKAZION

5 500 LEK

22 Pri 07:40 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Cisterno Gazi

6 500 EUR

22 Pri 04:58 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Makina metal prerese torno 0692733850

100 LEK Çmimi me zbritje

21 Pri 14:15 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Gurë zmerile radifike

05 Pri 19:54 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Shiten

90 LEK

04 Pri 04:18 Makina dhe Vegla  ·  Fier

makine industriale

1 500 EUR

17 Mar 16:08 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Shitet sobe me dru Prity

200 EUR

14 Mar 08:13 Makina dhe Vegla  ·  Fier

piegatrice

4 000 EUR

10 Mar 13:43 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Prese me piston hidraulik

400 EUR

10 Mar 13:41 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Bango 6m prodhim travetash per soleta

2 100 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 08:14 Makina dhe Vegla  ·  Fier

ZGARE

500 EUR

24 Shk 13:23 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Sharr me benzine

6 EUR

19 Shk 14:25 Makina dhe Vegla  ·  Fier

okazion

1 EUR

08 Shk 00:01 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Kemera për makinë Xiaomi 70Mai

33 000 LEK

03 Shk 08:33 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Pres alumini

300 EUR

02 Shk 19:40 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Gjenerator Mosa GE 33 VSX

6 500 EUR

02 Shk 14:44 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Depozit Gazi

1 000 EUR

19 Jan 08:51 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Pomp hidraulike

1 LEK

15 Jan 11:48 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Inkubator 400 veze full automatic

420 EUR

12 Jan 18:22 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Shitet

300 EUR

12 Jan 17:40 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Pres

300 EUR

06 Jan 20:35 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Peshore Elektronike deri 500 KG

8 500 LEK

05 Jan 19:41 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Mjelse lope

260 EUR

04 Jan 19:12 Makina dhe Vegla  ·  Fier

OKAZION: MORSE UNIVERSALE

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione