Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shkodër

Automjete , 56

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:25 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 Makina , Shkodër

SHITET AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 22:54 Makina , Shkodër

SHITET E CLASS 2011 DISTRONIC FULL

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 16:31 Makina , Shkodër

A class amg line

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 22:12 Makina , Shkodër

S Klass 350 2012 BlueTec Lungo

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 12:14 Makina , Shkodër

Shitet E class AVANTGARD

11 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:10 Makina , Shkodër

Shitet C Class 220 Supel FULL!!

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:46 Makina , Shkodër

Shitet C Class super full

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 12:18 Makina , Shkodër

Shitet C CLASS 2012

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 08:17 Makina , Shkodër

S klass 350 BlueTec Lungo

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 19:54 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 09:04 Makina , Shkodër

Mercedes Benz

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 09:04 Makina , Shkodër

����Mercedes Benz Evo 320����

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 10:06 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 13:01 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 22:11 Makina , Shkodër

Shitet E-Class 220 7-tronik

22 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 03:07 Makina , Shkodër

s320 lungo

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 15:43 Makina , Shkodër

s320 lungo

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:23 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 20:19 Makina , Shkodër

s320 lungo

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:16 Makina , Shkodër

S320 lungo

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:38 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz W124 E250

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Pri 01:37 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-Benz E220 Cdi

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 22:28 Makina , Shkodër

Evo 320 ( Pa taks Luksi ) e sapo ardhur nga gjermani

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 19:46 Makina , Shkodër

E63 ///AMG

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Mar 20:36 Makina , Shkodër

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 15:53 Makina , Shkodër

SHITET OKAZIONN. E CLASS FULL

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:10 Makina , Shkodër

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 20:43 Makina , Shkodër

OKAZION! Shitet c class viti 04-2005 avantgarde

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 15:41 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz GLK-Class 220, SHITET URGJENT

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 13:32 Makina , Shkodër

W221 s class 320 look amg 2009 full fulll

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 11:20 Makina , Shkodër

W221 S class 320 look amg full full

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 17:21 Makina , Shkodër

W221 S class look amg 320 2009 fulll full

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:28 Makina , Shkodër

W221 S class 320 2009 look amg super fulll!!

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 09:42 Makina , Shkodër

W221 S class 320 2009 lungo full opsion look Amg65

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:10 Makina , Shkodër

W221 s class 320 2009 lungo look amg fulllll

17 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 11:19 Makina , Shkodër

W221 S class 320 look amg 65 2009 full

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 19:03 Makina , Shkodër

W221 s class 320 2009 look 65 amg fullllll fulllll

17 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 11:04 Makina , Shkodër

W221 S class fundi 2009 look 65 amg full full !!

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 18:11 Makina , Shkodër

W221 320 s class look amg 65!!! Full full opsion

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 11:41 Makina , Shkodër

W221 s class 320 2009 look amg 65

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:18 Makina , Shkodër

W221 s class 320 2009 look amg 65 okazion!!

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 19:32 Makina , Shkodër

W221 s class 320 look 65 amg 2009-10 okazion!!!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 10:05 Makina , Shkodër

W221 S Class 320 Look Amg 65 okazion per pak dit !

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 09:19 Makina , Shkodër

W221 s class 320 65 amg look okazion!!!!!!!!!!!!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 23:45 Makina , Shkodër

W221 s class 320 look amg per pak dit!!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 10:17 Makina , Shkodër

W221 s class 320 look amg 65 full

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 18:38 Makina , Shkodër

W221 s class 320 look amg 65

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:19 Makina , Shkodër

W221 S Class 320 Look Amg Full Full!!!

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

radio e class radio e class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione