Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tharese rrobash - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tharese rrobash,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj tharese rrobash Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 17:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Tharese rrobash Gimi Italiane

10 EUR

Dje 11:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne Rrugen Dritan Hoxha, ID 4231288.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
17 Pri 12:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Fabrika e Miellit/ 33'000L

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
16 Pri 17:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim apartament 2+1+2 tualete me pamje nga Liqeni !

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
16 Pri 08:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim apartament 2+1+2 me pamje nga Liqeni i Thatë

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
15 Pri 13:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim apartament 2+1+2 tualete me pamje nga Liqeni !

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 12:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shesim apartament 2+1+2 tualete me pamje nga Liqeni

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
15 Pri 11:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 Kodra e Diellit 2/ 500 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
13 Pri 16:19 Të tjera  ·  Tiranë

Tharese rrobash bosch

1 150 LEK

Online
09 Pri 15:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE HYRJE TE RRUGES SE ELBASAN

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
04 Pri 12:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Duplex+Post Parkimi, Komuna e Parisit

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
29 Mar 13:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

DUPLEX MODERN 3+1+3 për SHITJE ‼️Neom88182

310 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
29 Mar 09:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+P tek Fabrika e Miellit, Astir

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
18 Mar 21:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

DUPLEX MODERN 3+1+3 për SHITJE ‼️

310 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
14 Mar 15:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JAPIM ME QIRA DUPLEX 4+1+2 ME 2 POSTE PARKIMI TEK REZIDENCA

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
12 Mar 08:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

ME QIRA DUPLEX 4+1+2 ME 2 POSTE PARKIMI TEK KODRA E DIELLIT

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
29 Shk 14:03 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet Apartament ne Pogradec

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
28 Shk 17:51 Të tjera  ·  Tiranë

Tharese rrobash

1 250 EUR

28 Shk 17:45 Të tjera  ·  Tiranë

Tharese rrobash

1 250 EUR

26 Shk 12:01 Apartamente  ·  Tiranë

Ofrojme per qira apartament 2+1+2 ne zemer te Bllokut.

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
22 Shk 13:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

DUPLEX MODERN 3+1+3 për SHITJE Rruga Peti, Liqeni i Thatë

310 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
21 Shk 12:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

DUPLEX MODERN 3+1+3 për SHITJE ‼️

310 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
21 Shk 12:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

DUPLEX MODERN 3+1+3 për SHITJE ‼️

310 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
16 Shk 13:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 ‼️ Neom80092

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
14 Shk 10:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 LIQENI I THATE

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
03 Shk 00:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 ‼️

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
27 Jan 16:25 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1, mobilim modern, Mangalem21 Lagjia Ali Demi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Jan 14:32 Shtëpi  ·  Tiranë

SUPER DUPLEX ME QERA

890 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
10 Jan 10:35 Apartamente  ·  Tiranë

�� Arlis Square 21, 21-dhjetori

699 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Dhj 06:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Apartament me qera prane ish-UET - 21 Dhjetori

450 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tharese rrobash | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione