Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


17 Tet 20:45 Makina , Tiranë

Mercedez benz e 280 (evo)

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 14:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class

5 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 21:53 Makina , Durrës

mercedes-benz

7 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 21:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

8 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 14:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 14:05 Makina , Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 19:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class OKAZION

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:57 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet mercedes benz E��OKAZION��

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 18:40 Makina , Tiranë

bmw seria 5 look M 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 09:20 Makina , Tiranë

C 220 EVO ///// Full Options !!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 09:15 Makina , Tiranë

SHITET W203 !!!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 22:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c204

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 09:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c204 okazion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 17:49 Makina , Elbasan

E class 200

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 13:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 14:04 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

13 Gush 18:50 Makina , Durrës

‼️SHITUR ‼️ Mercedes-Benz C class C 230 Sport Edition ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 09:30 Makina , Tiranë

SHITET /// C 220 evo FULL OPTIONS !!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 09:26 Makina , Tiranë

SHITET/// C220 Evo FULL !!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 13:08 Makina , Tiranë

SHITET FULL OPTIONS !!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 10:20 Makina , Tiranë

SHITET ⬇️⬇️⬇️❗️❗️❗️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 09:55 Makina , Tiranë

SHITET. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 09:52 Makina , Tiranë

SHITET ⬇️⬇️⬇️⬇️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 17:02 Makina , Elbasan

C class 220

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:14 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 20:06 Makina , Pogradec

Okazion... C CLASS W203

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:12 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 13:30 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 09:25 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 21:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 09:33 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 19:02 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 21:17 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 21:36 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 21:22 Makina , Durrës

Mercedes-Benz evo

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 22:20 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 22:11 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 21:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 21:44 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 09:45 Makina , Elbasan

C class 220

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 21:30 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 15:30 Makina , Tiranë

B CLASS 170

1 111 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 12:10 Makina , Vlorë

Shitet E Class V6 320

10 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 Makina , Tiranë

c class 2012 *super gjendje*

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione