Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:59
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

08 Nën 14:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-class

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 00:26 Makina , Tiranë

E-Class 2014

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 21:42 Makina , Tiranë

C class 2015

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 20:06 Makina , Pogradec

Okazion... C CLASS W203

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:57 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet mercedes benz E��OKAZION��

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Nën 03:23 Makina , Tiranë

mercdedes benz

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 23:07 Makina , Lushnjë

E320 EVO 4MATIC

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 10:55 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFTE AUTOMAT “HIGLINE”

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 10:48 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C Class 220

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Gjendje: I ri
17 Tet 20:45 Makina , Tiranë

Mercedez benz e 280 (evo)

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 21:33 Makina , Tiranë

Mercedes benz

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 17:49 Makina , Elbasan

E clas 2.7 Naft , viti 203 , Kamio automatike , 4200Euro��

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 10:06 Makina , Elbasan

C class ✅okazion✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 21:34 Makina , Tiranë

Shitet E class

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 18:47 Makina , Tiranë

Fiat 500

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 13:55 Makina , Elbasan

C class 300 4 matic full option ✅okazion✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 12:54 Makina , Tiranë

C Class w204

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2014 matic

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 19:12 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class 220 CDI Full Option

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 19:08 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class 220 CDI Full Option

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 17:13 Makina , Elbasan

C 300 ⌛️okazion⏳

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 21:27 Makina , Elbasan

C class 300 4 matic ��okazion��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 20:08 Makina , Elbasan

OKAZION 8000€

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 10:02 Makina , Tiranë

W203 !! Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 18:05 Makina , Elbasan

shitet

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 08:45 Makina , Elbasan

!!SHITET!!

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 17:12 Makina , Fier

WV Sharan

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 17:08 Makina , Fier

WV Sharan

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 15:50 Makina , Elbasan

Shitet c220 cdi look 2012

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 10:09 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 23:22 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 22:55 Makina , Elbasan

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 18:40 Makina , Tiranë

bmw seria 5 look M 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 09:20 Makina , Tiranë

C 220 EVO ///// Full Options !!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 19:54 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 12:33 Makina , Tiranë

W203 �� FULL OPTIONS ♨️

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 20:14 Makina , Tiranë

Mercedes E Class 220

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 13:06 Makina , Durrës

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 00:22 Makina , Durrës

MB Bclass 180 ELEGANCE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 19:12 Makina , Tiranë

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 13:40 Makina , Tiranë

Benz A Class 1.7 cdi nafte

1 600 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 10:05 Makina , Tiranë

Shitet E class

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 13:44 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D VITI 2008 168.000 KM����

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 09:15 Makina , Tiranë

SHITET W203 !!!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 21:32 Makina , Tiranë

SHITET Benz B-class 200 Benzin

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 22:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c204

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:54 Makina , Korçë

Mercedes Benz, E Class Benzine Gas, Impiant Prince!

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione