Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:08
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

21 Mar 19:08 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A-CLASS, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 1.5 BENZINE

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 17:39 Makina , Tiranë

❗️Okazion ❗️B-Class 2009 Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:46 Makina , Shkodër

Shitet C Class super full

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 23:03 Makina , Durrës

Mercedes-Benz B200 Turbo Limited Edition

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 17:10 Makina , Tiranë

❗️Okazion ❗️B-Class 2009 Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:14 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:14 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:14 Makina , Elbasan

SHITET BENZ A-CLASS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 12:27 Makina , Elbasan

C class 2012 Okazionn

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 00:29 Makina , Gjirokastër

E Class 2016 Okazion 13,500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:09 Makina , Tiranë

C class w203 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 15:34 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:43 Makina , Shkodër

S Klass 350 2012 BlueTec Lungo

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 07:39 Makina , Shkodër

Shitet c class c200

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:18 Makina , Kavajë

Mercedes-Benz C220 CDI W204

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:38 Makina , Vlorë

TOYOTA RAV4 2.2D-CAT Automat

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:52 Makina , Kavajë

Mercedes-benz C220

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:42 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 !2014!

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 16:03 Makina , Tiranë

Mercedes A class

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 12:18 Makina , Shkodër

Shitet C CLASS 2012

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 12:10 Makina , Fier

Shitet e-class Evo automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 12:00 Makina , Berat

Mercedes Benz S-Class 320Cdi

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 11:29 Makina , Tiranë

Fiat Panda 1.3 Multijet Nafte -15

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 21:09 Makina , Lezhë

Mercedes Benz E class 270 2001 avangarde

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 11:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E300CDI ///AMG LINE

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 320 EVO

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 12:42 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 D-4D Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 18:03 Dyqani Të tjera , Tiranë

MIXER 400W

13 EUR

03 Mar 17:36 Makina , Durrës

Benz C class 220 cdi -09 Ardhur nga Gjermania Sapo targuar

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

radio e class radio e class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione