Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

radio e class | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 19:35
Link:
Makina , Tiranë

E class

39 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Today 09:40 Makina , Tiranë

***Mercedes Benz C220 AUTOMAT -07 Super gjendjeee***

4 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:40 Makina , Tiranë

** MERCEDES BENZ E220 AUTOMAT -18 Full options**

28 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 09:31 Makina , Tiranë

Shitet E class 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Today 09:25 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 09:16 Store Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 320 CDI 4 Matic EVO (211)

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 09:09 Store Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 08:58 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.6 Tdi Look Rline -10

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:43 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:20 Makina , Tiranë

Benz C-Class 220 CDI Viti 2006 Nafte Automat ,0698015969.

3 420 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:17 Makina , Berat

Shitet Mercedes A160 viti 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 08:14 Makina , Berat

Shitet E Class 220 Nafte EVO

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:14 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E- CLASS ardhur nga gjermania ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 08:11 Makina , Tiranë

Shitet C Class 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Today 07:41 Makina , Elbasan

���� SHITET - NDERROHET ����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 07:35 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A class automat 1.6 nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 05:26 Store Makina , Durrës

Mercedes c-class sport edition 2.2 nafte automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 01:19 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 220 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 01:19
Link:
Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 220 Cdi Diesel / Automat / Evo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 01:19 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Evo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 01:19 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Manuale / Evo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Yesterday 22:57 Makina , Durrës

C Class 300 12'

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:06 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E-CLASS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:06 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E220

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:06 Makina , Fier

OKAZION BENZ E 220

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:08 Makina , Durrës

A klas 200 CDI����Full Option,Automat 7G ,09/2007,����

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:04 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Yesterday 20:52 Store Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ E - CLASS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 20:35 Makina , Durrës

A clsss

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Yesterday 20:04 Makina , Tiranë

����Toyota rav4 Automatik����Sapo importuar 1Pronar

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:50 Makina , Kavajë

Mercedes A Class Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 19:35
Link:
Makina , Tiranë

E class

39 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:02 Makina , Librazhd

Mercedes Benz w212

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Yesterday 18:55 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:55 Makina , Tiranë

C clas viti 2006 2.2 nafte automat super gjendje shitet 3800

3 420 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Yesterday 18:55 Makina , Tiranë

Audi A6 Prestige 3.0 benzine 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 18:42 Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 18:42 Makina , Fier

Audi Q5 3.0 TDI 2015 Premium Plus Full Options Sapotarguar!!

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 18:42 Makina , Fier

Audi Q7 3.0 TDI 2012 Premium Plus Full Options!!

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 18:42 Makina , Fier

Mercedes-Benz E-Class 550 Super Full!!!

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 18:36 Makina , Tiranë

Shitet E CLASS..2014.

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 18:18 Makina , Tiranë

E class 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Yesterday 17:43 Makina , Tiranë

BMW 730d SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Yesterday 17:41 Makina , Tiranë

BMW 730d SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Yesterday 17:39 Makina , Kukës

Mercedes-Benz E220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Yesterday 17:37 Makina , Durrës

Mercedes-Benz E220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information