Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes benz c220 avantgarde 2001 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Automjete , 48

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz c220 avantgarde 2001,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz c220 avantgarde 2001 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:23 Makina , Durrës

Shitet BMW 320D

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:29 Makina , Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:09 Makina , Korçë

Meredes-Benz C220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT FULL

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 15:26 Makina , Tiranë

SHITET E220 CDI AVANTGARDE

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 12:57 Makina , Tiranë

SHITET W210

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Nën 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class 200 CDI Elegance

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 22:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C-Class Automatik 2143 cc

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 13:20 Makina , Tiranë

Bmw 320d

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 21:11 Makina , Kavajë

Mercedes Benz W203 C220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 20:19 Makina , Fier

W203 C220 Cdi Automatik Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 21:08 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde, NAFTE

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 21:08 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde, Nafte

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:30 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 CDI -01- Okazzion

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:58 Makina , Vlorë

Mercedes benz C220

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 12:26 Makina , Elbasan

mercedes-benz avantgarde c220 dhjetor 2001

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 10:38 Makina , Tiranë

Mercedes C220 full option ne super gjendje

4 000 EUR

16 Tet 15:32 Makina , Pogradec

Mercedes benz C220 cdi

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 19:53 Makina , Vlorë

Mercedes Benz 220 (Shitet)

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:13 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 13:07 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES C220 AVANTGARDE

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 14:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz C220 avantgarde

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:48 Makina , Shkodër

Mercedes benz C220

3 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 09:05 Makina , Korçë

Mercedes C220 AVANTGARDE Super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 07:05 Makina , Korçë

**OKAZION** Benz C220 manual AVANTGARDE

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 02:42 Makina , Shkodër

Mercedes C220

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 14:49 Makina , Shkodër

Mercedes C220 -01

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 12:28 Makina , Tiranë

Mercedes C220 Avantgarde

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 12:31 Makina , Fier

Mercedes C220 -01

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 10:02 Makina , Shkodër

SUPER OKAZION! C220 AVANTGARDE FULL OPTION 4000€

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:32 Makina , Shkodër

SUPER OKAZION! C220 AVANTGARDE FULL OPTION 4000€

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 13:47 Makina , Shkodër

SUPER OKAZION! C220 AVANTGARDE FullOption 4000€

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 08:05 Makina , Shkodër

OKAZION! C220 AVANTGARDE FULL OPSION 4100€

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 20:34 Makina , Shkodër

Mercedes C220 AVANTGARDE -01

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:47 Makina , Shkodër

C220 AVANTGARDE Shitet ose nderrohet me E class

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 19:29 Makina , Shkodër

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE. Ose nderrohet meE211

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 11:48 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C220 AVANTGARDE

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:34 Makina , Durrës

Mercedes Benz C220 CDI -01

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 14:04 Makina , Tiranë

Mercedes C 220 diesel -01

4 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz c220 avantgarde 2001 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione