goma ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej goma në shitje të përdorura dhe të reja. Gjeni goma nga marka të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. goma për verë dhe dimër, si dhe veshje të gomave për borë me çmimet të arsyeshme.Dje 08:12
Linku:
,

C 220 CDI AVANTGARDE FULL OPSION MANUAL 6G

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:42
Linku:
,

MERCEDES BENZ C230 AVANTGARDE FULL SPORT EDITION

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 14:30
Linku:
,

�� OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE AUTOMAT 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:51
Linku:
,

S class 2011 FULL Opsion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:58 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:58 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:58 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:58 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 ,

Mercedes Benz Ewo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:58 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:57 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:57 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:57 ,

shitet

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

C Class Avantgarde 220 CDI sw 2009, automat, navi, 7500 €

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:56 ,

BMW

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:56 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:56 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:56 ,

Nisan Altima 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6300 €

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:56 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Nisan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:55 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

C Class Avantgarde sw 2009, automat, 220 CDI, navi, 7300 €

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:55 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE,VITI 2009 ������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:55 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:55 ,

Mercedes Benz A Class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:55 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz E280✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:54 Dyqani ,

����Mercedes-Benz C 200 nafte����

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 Dyqani ,

✅Nissan Note✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:53 Dyqani ,

✅Volkswagen Caddy 1.6 nafte 2011✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:53 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:53 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 07:53 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:53 ,

VW GOLF 1.4 BENZIN VITI 2005 ,����

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:53 Dyqani ,

Volkswagen polo 1.2 benzin

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:52 ,

mercedes benc c220

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Kërkoni goma dhe disqe të përdorura dhe të reja në shitje?


Jeni duke kerkuar per goma per makinen tuaj? Merrjep.al është platforma efektive dhe e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për goma në shitje, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojiten dhe gjeni ofertën ideale.


Goma dimri në shitje


Bëni gati makinën tuaj për dimër me goma dimri nga markat e njohura si: Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë tjera që ju mund ti gjeni në MerrJep.al. Blej goma dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.


Goma vere në shitje


Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendjes atmosferike në të cilën ju vozisni. Ato janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në kohë të nxehtë me diell. Gjej goma vere nga markat e njohura dhe vozisni sigurtë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione