freelander | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe freelander,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj freelander Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:51 Dyqani ,

Land rover freelander 2009..automat okazion

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 ,

Land Rover freelander 4x4(ndrrohet me makine benzin/gaz +dif

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

Land Rover freelander 2.0 nafte (ndrrim)

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 ,

Land Rover Freelander 2.5 Benzin-Gaz Automatike

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:10 ,

Land Rover 2012 shitet os nderrohet

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:02 ,

✅ Land Rover 2006, Full extra, 2.0 TD4 ✅

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:31 ,

Land Rover Freelander-Shitet/Nderrohet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 17:08 ,

Land rover

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 07:31 ,

Land Rover Freelander Shitet/Nderrohet me veture

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 07:31 ,

Lan Rover Freelander Shitet/Nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 20:18 ,

Land Rover Freelander 2 2007 2.2nafte��OKAZION��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 09:33 ,

Land Rover Freelander Viti 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 09:23 ,

Okazion Freelander 2100 €

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 08:55 ,

Okazion Freelander 2100 €

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 00:23 ,

Land Rover

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:31 ,

Land Rover Freelander 2

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 13:31 ,

OKAZION LAND ROVER FREELANDER 2 VITI 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:44 ,

Land Rover freelander 2

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 07:06 ,

Shes pjesë për LAND ROVER FREELANDER 2 2.2d 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 07:06 ,

PJES KEMBIMI PER LAND ROVER FREELANDER 1.8BENZIN

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 16:37 Dyqani ,

LAND ROVER FREELANDER 1.9 NAFT MOTORR BMW

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 10:24 ,

Shes landrover

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:42 ,

Land rover freelander okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 23:41 ,

Land Rover Freelander 2.0 diesel Automatike

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 13:05 ,

land rover freelander

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 11:20 ,

Kamjo automat freelander 2

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 21:18 ,

Land Rover Freelander 2

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 22:42 ,

Land Rover Freelander 1999 Manual 2.0 diesel

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:34 ,

Landrover Freelander 2

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 19:16 ,

Land Rover Freelander 2 TD4 HSE

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 10:24 ,

land rover freelander

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 19:31 ,

Land rover Freelander 2

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 19:46 ,

Land rover

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj freelander | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione