Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vazo lulesh - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vazo lulesh,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vazo lulesh Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 14:54 Apartamente , Tiranë

2+1+Bllk ( Sh. Willson - Posta 8 ) k.3, Ashensor

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Maj 21:34 Të tjera , Tiranë

Vazo lulesh me hekur

30 EUR

30 Pri 08:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Lule dhe bimë , Durrës

Vazo lulesh ne shitje!

3 500 LEK

20 Pri 13:29 Materiale për ndërtim , Tiranë

Vazo lulesh

13 Pri 14:22 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

SHITET DYQAN LULESH

500 000 LEK

15 Mar 11:43 Të tjera , Tiranë

Pajisje per lokal

06 Mar 20:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Tiranë

Paisje per bare dhe restorante

3 500 EUR

26 Shk 22:04 Makina dhe Inventarë Për restorane dhe kafene , Tiranë

Paisje lokali

6 000 EUR

14 Shk 15:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Lule dhe bimë , Korçë

Vazo

100 LEK

22 Dhj 19:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Antikë dhe Art , Vlorë

Okazion

07 Dhj 16:16 Të tjera , Tiranë

Pajisje per lokal

800 000 LEK

05 Nën 20:49 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Shiten

5 000 LEK

30 Tet 22:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Durrës

Vazo lulesh

3 000 LEK

24 Sht 09:49 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Vlorë

Arredim per bar kafe

1 111 LEK

21 Korr 10:17 Të tjera , Tiranë

Punime dekorative te ndryshme

1 LEK

24 Qer 14:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Lule dhe bimë , Gjirokastër

Vazo lulesh

29 Maj 13:28 Të tjera , Tiranë

Biciklet dekorative

250 LEK

02 Shk 03:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Lule dhe bimë , Fier

Vazo lulesh

15 000 LEK

15 Jan 03:16 Ambiente biznesi Të tjera , Vlorë

VAZO LULESH

150 000 LEK

22 Nën 13:45 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Tiranë

vazo lulesh

95 EUR

09 Nën 15:04 Të tjera , Fier

Vazo lulesh betoni

1 LEK

22 Tet 00:54 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkohet shitese ne dyqan lulesh

25 Qer 03:00 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Tiranë

Produkte europiane me 1€ copa

1 EUR

17 Qer 19:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Tiranë

Vazo lulesh

1 200 LEK

17 Qer 17:05 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Tiranë

Vazo lulesh

2 999 LEK

28 Maj 14:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Lule dhe bimë , Tiranë

Okazion kangjella druri

50 000 LEK

27 Maj 16:14 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Shitet Biznesi

08 Maj 09:18 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Tiranë

Shiten Mallra te reja me Shumice

1 EUR

01 Shk 23:07 Të tjera , Durrës

Shiten VAZO LULESH

2 000 LEK

19 Jan 08:51 Artikuj për koleksion , Fier

vazo lulesh

25 EUR

01 Dhj 22:40 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Tiranë

Vazo lulesh artificiale

50 EUR

17 Nën 15:19 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Vazo lulesh betoni

1 500 LEK

01 Nën 19:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Lule dhe bimë , Tiranë

Vazo Lulesh

50 LEK

14 Tet 17:09 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Berat

VAZO PER LULE NATYRALE

1 LEK

03 Tet 19:50 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Tiranë

Vazo lulesh

02 Tet 22:57 Shtëpi , Berat

Vazo lulesh te bera me dore

Numri i dhomave: 2,5
26 Sht 01:04 Të tjera , Tiranë

vazo

4 000 LEK

15 Gush 20:23 Të tjera , Tiranë

Lule natyrale

2 700 LEK Çmimi me zbritje

16 Maj 18:59 Të tjera , Fier

Vazo Lulesh

220 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vazo lulesh | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione