Skuter ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Skuter të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej Skuter me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për Skuter në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni Skuter online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë Skuter që i përshtatet nevojave tuaja.Sot 13:13 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:26 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:26 ,

Ford fiesta

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:24 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:17 ,

Toyota yaris

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:15 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:15 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:15 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:14 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:55 ,

Audi Q7 S Line Plus 4.2 FSI

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:23 ,

Jetta hybride

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:36 ,

Okazion Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:36 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:35 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:04 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:56 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 21:55 ,

BMW C650GT

6 000 EUR

Viti: 2014

Dëshironi të blini Skuter të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Skuter Yamaha ne shitje


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet per Skuter tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej Skuter ideal në Merrjep.al.


Shisni Skuter në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për Skuter. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr Skuter të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.

  • Skuter në kategorinë All Category
  • Skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Skuter në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Skuter në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Skuter në kategorinë Moped (nën 50cc)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione