Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pyll - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pyll,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pyll Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:09 Vila  ·  Tiranë

Shitet VILE, prane plazhit ne QERRET.

320 000 EUR

Online
04 Qer 21:01 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

shitet pemtore

60 000 EUR

30 Maj 15:51 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet, Dubleks, Swan Lake Residence

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Pri 12:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Tok me ullinj

220 000 EUR

22 Pri 15:41 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkodër

shitet Sharra LAIMET 130

16 Pri 18:43 Vila  ·  Tiranë

SUPER VILE ME PISHINE NE SHITJE

576 000 EUR

15 Pri 11:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

shitet toke ne Dajt 255000 €

255 000 EUR

02 Pri 05:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shitet toke ne Linze

300 000 EUR

27 Mar 15:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shitet 10,000 m2 pyll (pemetore) ne Vore

1 EUR

21 Shk 20:35 Vila  ·  Fier

shtepi pushimi

50 EUR / ditë

27 Jan 15:09 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke ne Brare

29 000 EUR

03 Jan 14:41 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

Shitet, Vile, Swan Lake Residence

581 000 EUR

Shitësit të Besuar
03 Jan 14:41 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

Shitet, Vile, Swan Lake Residence

576 000 EUR

Shitësit të Besuar
01 Dhj 09:52 Vila  ·  Durrës

SUPER VILE TEK KOMPLEKSI LURA 2!

1 500 000 EUR

21 Sht 14:38 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Vleresim Prone

15 000 LEK

24 Korr 11:03 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament 1+1 tek Santorini Residence ne Dhermi!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Korr 13:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

SHESIM APARTAMENT 1+1 ME OBORR NE REZIDENCEN SANTORINI DHERM

175 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
29 Mar 12:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke+Ullishte

1 EUR

29 Nën 16:36 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Shkodër

Timberland Sneaker Boots

5 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Nën 17:21 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berat

Shitet### Nderrohet

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pyll | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pyll në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Pyll në kategorinë Traktorë
  • pyll në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Pyll në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • pyll në kategorinë Punë
  • Pyll në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Pyll në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Pyll në kategorinë All Category
  • Pyll në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • pyll në kategorinë Kafshë shtëpiake

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione