Nderrimi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrimi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrimi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:12
Linku:
,

Mercedes Benz GLK 350 CDI nafte (pa takse luksi) FULL

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:36
Linku:
Dyqani ,

SHITET BENZ GL350 VITI 2010 NAFTE

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:34
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:26
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLS nafte 320 pa taks lluksi

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:13 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:12 ,

Mercedes Benz GLK 350 CDI nafte (pa takse luksi) FULL

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 ,

BMW x5 xdrive3.0i pa taks lluksi 7vende MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

E 220

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 ,

��VOLVO XC90 2.5 NAFT AUTOMAT.. "MUNDESI NDERRIMI"

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Shevrolet Aveo 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:05 ,

SHITETT GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION 2008 FULLL

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:05 ,

SHITETT MERCEDES C220 2009 AUTOMAT ELEGANCE FULLLL

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:04 ,

W203 2006 automat OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 ,

C 250 auto beheluli

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:03 ,

��VW PHAETON 3.0TDI 2007 TIPTRONIK MUNDËSI NDËRRIMI...

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:01 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:58 ,

Bmw x1 gaz prins 2014 mundesi nderrimi

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

ALFA ROMEO GT 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 ,

��E 200 Cdi Manual 6 marsha Super Gjendje

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:53 ,

PASSAT 1.9 TDI 4300€

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:53
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:53
Linku:
,

FIAT FREEMONT 2012 MUNDEESI NDERRIMI

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:52 ,

��Benz E350 Benzin,Automatike,Full,AMG Package,145.000KM��

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:51 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:49 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:49 ,

Audi a6 allroad M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Audi a 6 Euro5 M.Nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 ,

Shitet Opel Vectra me vetem 130.000km. Mundesi nderrimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:44 ,

Ford Fokus benzin+Gaz kamjo Automatike viti 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:43 ,

S klas

38 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:41 ,

B CLAS 180 CDI KAMJO AUTOMATIKE VITI 2006 TEL 0693029029

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:38 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:38 ,

Mercedes Benz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:34 ,

VW Polo 1.4 benzine 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Okazion c clas

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Pasat c.c 2013 2.0 benzin. Okazion 9990€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:30 ,

shitet mercedes benz

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:29 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec 4Matic/ Nderrohet

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

Shes / Nderroj Volkswagen Golf SW 1.9 TDI, viti 2010.

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:28 ,

Toyota Rav4 manuale 2.2Nafte e sapoardhur/ mundesi nderrimi

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:28 ,

Range Rover Sport FULL 2.7hse 12-2007 ///nderrohet

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrimi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione