Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Navigator c class - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navigator c class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Navigator c class Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:21
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class, Automat, 2.2 CDI, viti 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class 300 AMG Line Full Panorama

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz c220

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedez Benz C 200

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

SHITET Mercedes-Benz C Class 1.6CDI

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet CLS W219 AMG Line

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

c300 2012 full

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 7.5 Look Gti Full Optional 11.000€ i diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

✅OKAZION TIGUAN 150000 KM ✅

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes C class 250 benxin V6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

❌ C class Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

OKAZION!!! C CLASS AVANTGARD AUTOMAT 220 CDI !

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class Facelift 2012 (Kontaktin Tek Pershkri

10 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Trax  ·  Tiranë

Chevrolet TRAX 1.6 (Nafte) PREMIUM ECO

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw F10 Model FACELIFT X-DRIVE 330HP

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D nga Gjermania

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kukës

ZVICRA S Class 350CDI 4Matic Lungo ����

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E350 4 matic AMG PANORAMA FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO PANORAMA

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes-Benz VIANO 3.0CDI 2010 sapo ardhur nga zvicra

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Model Facelift QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D e ardhur nga Gjermania

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga INDIVIDUAL 2016 PANORAMA

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MB E350 Benzin panorama full options

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo Titanium 2.0 Nafte 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 FULL OPTION!

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:22 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Shitet Jaguar XF 2.2 diesel 2014

12 000 EUR

Sot 15:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET ����B CLASS 200 VITI 2012 FULL OPTIONS (GJERMANIE)

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class 220cdi

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C class 220 Cdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Mercedes-Benz C Class 1.6CDI

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:47 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

BMW 330d manual

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes Benz C220

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C class “OKAZION”

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C class 2013 Super Okazion

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2014 3.0Tdi

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 5 INDIVIDUAL Benzin - Gaz 08

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Kavajë

Mercedes-Benz S-class W221

8 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes C klas 250 benxin V6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C CLASS 2.2 NAFT 2010 FULL OPSION

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

����FORD FOCUS TITANIUM ���� Automat

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

����MERCEDES BENZ C 220CDI Blueefficiency ����

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navigator c class | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione