Frigorifer ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per Frigorifer ne Shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per frigorifer dopio, frigorifer per akullore, frigorifer neptun, frigorifer bosch, frigorifer samsung dhe shume te tjere ne shitje me çmimet me te volitshme.Dje 22:37 ,

MERCEDES VITO FRIGORIFER VITI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:53 ,

Jepet me qera garsoniere <shtepi private>

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 20:25 Dyqani ,

Citroen C4 picasso 1.6 naft Automatike

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:52 ,

CITROEN C4 1.6 nafte 2010 AUTOMAT/TRONIC

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:45 ,

makine frigorifer makin frigorifer Transporter T4 frigorifer

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 ,

Mercedes Benz Sprinter 516 Frigorifer. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 ,

Mercedez Sprinter Frigorifer Maxi 319 Cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 ,

SHTEPI PRIVATE ME QERA , 2+1 , BLLOKU VILAVE SELITE

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 17:25 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 16:59 ,

Shitet Apartament 1+1 120m2 Liqeni i Thate

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 16:20 ,

Mercedez Benz Sprinter 515 Frigorifer Doppio Gome

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36 ,

Dhome me Qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:32 ,

Shitet ose nderrohet range sport 2012 hse super gjendje

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:15 ,

Hikvision Ezviz ezCube PRO, IP Camera 2MP, Video Surveillanc

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:10 Dyqani ,

CITROEN PICASSO 2009 KAMBIO AUTOMATIKE AUTO PENTA

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:24 ,

Touran Automat sapo Targuar ardhur nga Gjermania

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:40 ,

SHITET FUGON FRIGORIFER OSE NDRROHET ME MAKINE

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
Dje 13:23 ,

CITROEN C4 PICASSO EXSLUSIVE 1.6 hdi

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:59 ,

2+1+Bllk + Tarrace e Shfrytezueshme (Medreseja)

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Jeni duke kerkuar per Frigorifer ne shitje? Shiko mijera njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Frigorifer me çmimet me te arsyeshme. Gjej Frigorifer ne shitje ne MerrJep.al.


Blej Frigorifer ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Frigorifer ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per frigorfer nga markat me te njohura si frigorifer dopio, frigorifer per akullore, frigorifer neptun, frigorifer bosch, frigorifer samsung dhe shume te tjere me çmimet me te volitshme. Kerko njoftime dhe gjej ate qe te duhet ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime per Frigorifer ne Shitje


Keni Frigorifer qe deshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione