Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

B class ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


B class ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej B class ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Gjej B class në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko C class ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme.Sot 01:18
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:15
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320i xDrive gjendje perfekte!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:19
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 14:01
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 06:47 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:06 Makina , Durrës

Opel Astra

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:41 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:41 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:41 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:41 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:41 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:35 Makina , Tiranë

Okazion M.B A class w169-2006-2.0 nafte-automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:55 Makina , Tiranë

B class 200 Cdi Blueefficence 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:23
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:16
Linku:
Makina , Fier

Shitet Volkswagen Jetta 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:16
Linku:
Makina , Fier

Bmw 525xi drive super full

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz E class 5.5 AMG FULL ‼️

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:13
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:44 Makina , Tiranë

Passat SEL MODEL INDIVIDUAL

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 01:25 Makina , Fier

Vw Sharan 2007 Dopjo Klima

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 Makina , Tiranë

Glk 250 AMG LINE/// PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:23 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE PRESTIGE VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:23 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 Makina , Tiranë

BMW X3 X-DRiVE 2.O NAFTE VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:23 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:23 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350d (NAFTE) Sapo ardhur

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:22 Makina , Tiranë

BMW 2010 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:22 Makina , Tiranë

AUDI S Q 5 S 3 X LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

46 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 01:19 Makina , Tiranë

Bmw 520.525.530.535 shiten disce bmw

180 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:19 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:18
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:08 Makina , Tiranë

VW Touran 2.0 TDI Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:02 Makina , Fier

MERCEDES ML320

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 Makina , Tiranë

B-Class 250 Sport Tourer

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:01 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 Lpi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:55 Makina , Fier

VW PASSAT 2.5 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:55 Makina , Durrës

Shitet 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

Shitet Golf Plus Nafte Automatik

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Jeni duke kërkuar për B class ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - B class.


Blej B class ne Shitje


Eksploro njoftimet për B class ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko B class ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë B class ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për B class


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime B class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • B class në kategorinë Makina | BMW | Seri 7
  • b class në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Touran
  • B class në kategorinë Makina
  • B Class në kategorinë Automjete
  • B class në kategorinë Makina | Hyundai | i10
  • B class në kategorinë Makina | Honda
  • B class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 280 | C-Class
  • B class në kategorinë All Category
  • B Class në kategorinë Makina | Audi | A5
  • B class në kategorinë Makina | Fiat | Bravo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione