Autobus ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Autobus te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per Autobus të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Setra, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni Autobus apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni Autobus apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.Dje 14:03
Linku:
,

Okazion-Shitet autobus

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 15:27 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:26 ,

Shitet

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:13 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:13 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

Volkswagen Pasat 2010 automat dsg

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:12 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 Dyqani ,

toyota corolla 1.4 nafte

3 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:22 ,

Fiat Bravo EURO5 1.6 Naft 7Marshe

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Autobus Mercedes Benz Daimler Chrysler

9 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:22 ,

Autobus Autobuz Iveco Mago (6 pistona)31+1 Vende 2002

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:24 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:32 ,

Ford mondeo (Automat) full option okazionnn

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:27 ,

ford

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:03
Linku:
,

Okazion-Shitet autobus

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Pri 21:26 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 21:26 ,

Ford fiesta

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 21:24 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 21:17 ,

Toyota yaris

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 12:23 ,

Jetta hybride

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 12:23 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Gjeni të gjitha llojet e Autobus apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per Autobus apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për Autobus në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si Autobus dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni Autobus apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit Autobus në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni Autobus apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per Autobus tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.

  • Autobus në kategorinë All Category
  • Autobus në kategorinë Automjete
  • Autobus në kategorinë Automjete
  • Autobus në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • autobus në kategorinë Automjete
  • autobus në kategorinë Makina udhëtimi
  • Autobus në kategorinë Automjete
  • autobus në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Autobus në kategorinë Shërbime
  • Autobus në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione