Malësi e Madhe

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Malësi e Madhe,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Malësi e Madhe ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 22:59 ,

Kamjonçin mercedes benc

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Maj 14:55 ,

Land Rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 19:11 ,

Shitet audi a3 sportback

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:02 ,

Shitet Mini Cooper 1.6

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:57 ,

OKAZION! APARTAMENT NE GOLEM 100M2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Pri 16:25 ,

VW GOLF 5

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 21:21 ,

Mercedes-bez sprinter CDI

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Mar 14:01 ,

Shitet Mercedes Benz C220 CDI

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 12:34 ,

Shitet

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:46 ,

Ford Focus dizel

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 13:21 ,

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 08:39 ,

Xbox one

200 LEK

28 Shk 22:29 ,

Mercedes 202

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 12:25 ,

Benz 250 D motorr i thjesht vitit 87 me letra

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 13:23 ,

Mercedes benz E class

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:25 ,

MERCEDES BENZ S320 CDI

3 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 19:04 ,

Ford Galaxy

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 12:38 ,

BMW 730 dizel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:29 ,

vetura toyota

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Malësi e Madhe juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione