Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Malësi e Madhe

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Malësi e Madhe,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Malësi e Madhe ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:38 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Malësi e Madhe

Honda Hornet

2 500 EUR

Sot 10:28 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Malësi e Madhe

Disqe 16 golf 5

250 EUR

22 Sht 19:02 Konzolatë për lojëra , Malësi e Madhe

Ps4 Pro 1Tb

250 EUR

17 Sht 15:57 Makina , Malësi e Madhe

SHITET GLA 350 D 4MATIC

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Sht 20:11 Makina , Malësi e Madhe

Shes makine

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 11:29 Shërbime Të tjera , Malësi e Madhe

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

08 Sht 09:56 Makina , Malësi e Madhe

999

999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: > 500 000
05 Sht 11:53 Telefona celular , Malësi e Madhe

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

100 LEK Çmimi me zbritje

04 Sht 17:14 Makina , Malësi e Madhe

Fondacion

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 23:27 Makina , Malësi e Madhe

VW Pasat UK reg

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Gush 14:11 Të tjera , Malësi e Madhe

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

30 Gush 06:11 Makina , Malësi e Madhe

Shitet Golf plus 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 20:13 Makina , Malësi e Madhe

benz W123

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Gush 00:38 Makina , Malësi e Madhe

Fiat Panda e vjeter

650 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Gush 11:38 Makina , Malësi e Madhe

Opel Zafira 1.9 Naftë

1 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Gush 14:06 Makina , Malësi e Madhe

FORD FOKUS

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 03:26 Makina , Malësi e Madhe

Bmw x6

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) Terren/Offroad , Malësi e Madhe

Atv cobra 220

1 500 EUR Çmimi me zbritje

05 Korr 14:24 Makina , Malësi e Madhe

Bmw 520

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 18:40 Tokë/Fusha dhe farma , Malësi e Madhe

Toke per biznesin tuaj

220 000 EUR

23 Qer 11:42 Makina , Malësi e Madhe

Rrexhin 5.5 AMG Original

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Malësi e Madhe juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione