Lezhë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 10:06
Linku:
,

C Class C 300 Gaz+Benzine me letra

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

14 Maj 09:40 ,

Renault clio ne gjendje te mire

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 09:28 ,

SHITET APARTAMENT 2+1

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Maj 09:27 ,

Renault clio ne gjendje te mire

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 21:48 ,

Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
13 Maj 21:14 ,

OKAZION FORD FIESTA 1.4NAFTE

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 19:52 ,

Shitet Vw Touareg Viti 2004 Automatike 3.2 Gaz+Benzine

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 19:09 ,

Bej ndrrim kontakt ne whatsapp 0696838261

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 13:07 ,

Toyota auris nafte nga zvicra

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 12:35 ,

Shtepi banimi + toke

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
13 Maj 12:27 ,

Shes ose nderroj Bmw 320D

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 12:26 ,

Shes nderroj X5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 11:39 ,

ML 270 CDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 10:02 ,

OKAZION Shitet Vile ne Lezhe

Numri i dhomave: > 10
12 Maj 23:12 ,

Mitsubishi Pajero Sport 4x4

5 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:19 ,

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
12 Maj 19:18 ,

Okazion��GOLF 2.0 Automat��nafte

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:50 ,

Fiat Punto 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:30 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 18:18 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 17:18 ,

Mercedes-benz E class 220 CDI

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:29 ,

Evooo

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione