Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament me qera - Shtëpi Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament me qera,kategori Shtëpi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament me qera Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:06 Shtëpi , Tiranë

jepet apartament 2+1 me qera ne kamez

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 19:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera gazionere apartament pazari ri qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 14:13 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar ne pazari i ri tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Sht 12:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1+post parkimi

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
30 Sht 12:30 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1,Kopshti Zoologjik

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Sht 09:34 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera Dubleks - Rruga e Durresit

47 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Sht 10:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Sht 07:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 me qera,Rr. Barrikadave (Prane Gjimna

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Sht 07:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 1+1 , Liqeni i Thate, Rruga Peti

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
28 Sht 09:51 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,UNAZA E RE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
28 Sht 01:30 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT TOTALISHT I ARREDUAR 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
27 Sht 01:36 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
25 Sht 11:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 tek Ish Hipoteka me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Sht 09:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 2+1 , Liqeni i Thate, Rruga Peti

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
22 Sht 13:44 Shtëpi , Tiranë

Qera Ditore /Mujore Apartament 1+1 Qenda Kristal Center

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Sht 08:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera ne QSUT

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Sht 15:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Sht 10:03 Shtëpi , Tiranë

SHITEN 2 Apartamente 2+1 RoofTop LIQENI

320 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
20 Sht 13:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 Yzberisht, 35000L e pamobiluar

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 23:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 22:12 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Sht 12:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 Astir Oasis Residence

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
18 Sht 09:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera , Apartament 2+1, Unaza E Re, Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Sht 00:07 Shtëpi , Tiranë

me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Sht 23:50 Shtëpi , Tiranë

me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Sht 12:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 tek Zogu i Zi

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Sht 22:23 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 5 Maj

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 17:26 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT NE VILE, 500€ NE MUAJ

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 11:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 ne Astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Sht 02:58 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Sht 12:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 Te Inxhinieria e Ndertimit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Sht 11:25 Shtëpi , Tiranë

!!Super Mundesi!! Jepet apartament me qera 1+1 bashke me Obo

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Sht 03:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Sht 07:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 perball delijorgjit

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Sht 17:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 tek Materniteti i Ri

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
08 Sht 10:48 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek vila L ne Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Sht 16:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 ne Vasil Shanyo (prane Hotel Di

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Sht 16:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 Marga 2

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Sht 09:12 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne qender jepet per zyra ose klinike

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Sht 02:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1Rruga Niko Avrami, tek spitali QSUT

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Sht 01:08 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Cabej ,Kombinat, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
04 Sht 23:28 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 15:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1,Qytet studenti

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 15:56 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Liqeni Thate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
04 Sht 11:38 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1,rr 5 Maji

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 11:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1,tek Fresku

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament me qera | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione