Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi pushimi ne qerret - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi pushimi ne qerret,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi pushimi ne qerret Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:54
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3

Dje 10:54
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
14 Sht 18:34 Shtëpi , Fier

Shtepi me qera ose ne shitje ne darzeze

1 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
10 Sht 15:08 Shtëpi , Kavajë

Apartament në shitje Golem, Mali i Robit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Sht 01:08 Shtëpi , Pogradec

Disponojme shtepi pushimi ne Tushemisht

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
30 Gush 13:22 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Plazhi Pogradec

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
28 Gush 02:34 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Pogradec

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
26 Gush 16:25 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi tek uji ftoht vlore 1+1 kondicioner parkim

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
26 Gush 16:24 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi tek uji ftoht vlore 1+1 kondicioner parkim

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
24 Gush 08:19 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi 2+1+2 tek uji ftoht vlore parkim+internet

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
23 Gush 17:19 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi Pushimi ne Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Gush 10:41 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ditore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
17 Gush 20:30 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi 1+1 ne Pogradec

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
14 Gush 00:54 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi ne Tushemisht Pogradec

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
11 Gush 21:53 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ditore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
05 Gush 22:09 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ditore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
05 Gush 09:53 Shtëpi , Vlorë

Shtepi Pushimi

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
31 Korr 17:17 Shtëpi , Sarandë

Jepet shtepi pushimi ne qender te Sarandes.

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
11 Korr 14:46 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
06 Korr 15:10 Shtëpi , Vlorë

jam shtepi pushimi ne vlore

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
03 Korr 01:30 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 1
03 Korr 01:27 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2
28 Qer 17:30 Shtëpi , Shkodër

Shtepi pushimi /Rrjoll,Velipoje

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Qer 14:58 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi

15 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
25 Qer 18:06 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2
24 Qer 22:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi pushimi pogradec

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
24 Qer 19:49 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi vlore

Numri i dhomave: 2
21 Qer 15:37 Shtëpi , Vlorë

Shtepi Pushimi Uji i Ftohte Vlore

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Qer 17:03 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI GARZONJERE

39 400 EUR

Numri i dhomave: 1,5
04 Qer 14:36 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi

40 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
02 Qer 22:29 Shtëpi , Lezhë

Shtepi Pushimi Shengjin

Numri i dhomave: 1
02 Qer 16:02 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushmi

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 10
01 Qer 14:42 Shtëpi , Vlorë

Shtepi ne shitje

30 000 EUR

25 Maj 15:11 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
19 Maj 07:54 Shtëpi , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

66 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Maj 05:51 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

1 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Maj 10:31 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

1 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Maj 17:57 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 1
02 Maj 18:36 Shtëpi , Durrës

SHTEPI PUSHIMI KRETE HANIA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
28 Pri 17:52 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 1
22 Pri 20:11 Shtëpi , Vlorë

SHTEPI PUSHIMI PER CDO DIT TE VITIT..SUPER CMIME����

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
12 Pri 21:00 Shtëpi , Durrës

Shtepi druri

5 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Pri 11:22 Shtëpi , Sarandë

Shtepi pushimi ose qera vjetore 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
09 Shk 21:26 Shtëpi , Lushnjë

OKAZION!Shesim shtepi Toshkez Lushnje 110m2. Truall 1000m2

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
12 Jan 16:48 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi 1+1

29 999 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Jan 23:59 Shtëpi , Korçë

OKAZION! 11.900 EURO!!!!

11 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
24 Dhj 16:37 Shtëpi , Korçë

Flm U Shit

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
22 Dhj 13:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Korçë

Shtëpi private në shitje-Korçë

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi pushimi ne qerret | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione