Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a4 - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 15
Durrës , 7
Krujë , 2
Shkodër , 2
Fier , 1
Lushnjë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Sht 13:06 Shtëpi , Durrës

Okazion Shitet Shtepia Ne Shkozet

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Sht 13:06 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile Ne Shkozet

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Sht 15:02 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Gush 10:22 Shtëpi , Durrës

Jepet me Qera Shtepi me Oborr 2+1 Shkozet Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
03 Gush 12:25 Shtëpi , Lushnjë

SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE

Numri i dhomave: 3
24 Korr 15:15 Shtëpi , Tiranë

Magazine me qera

42 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Korr 12:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Qer 14:23 Shtëpi , Tiranë

Myslym Shyri Shtepi 110m

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
16 Pri 16:33 Shtëpi , Durrës

❌Okazion pallat i sapo ndertuar ne Durres ❌

66 666 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Shk 12:41 Shtëpi , Krujë

OKAZION Shitet shtepi 1KM larg Aeroportit .

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Shk 09:09 Shtëpi , Krujë

Shitet Okazion shtepi ne nikel te krujes plus toke…

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
07 Shk 20:26 Shtëpi , Durrës

❌ Shtepi me qera kapaciteti 30 dhoma ❌

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
28 Dhj 17:59 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 19:14 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi ne don bosko okazion

74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Nën 16:06 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Nën 18:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qira Shepi 2+1 Afer QSUT

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
13 Sht 12:58 Shtëpi , Shkodër

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Sht 12:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Korr 09:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi mbrapa spitalit hygea dhe mes dy shkollave…

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Qer 19:42 Shtëpi , Tiranë

Shitet okazion nje shtepi 2+1 dhe 2 dyqane...

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Pri 08:47 Shtëpi , Tiranë

Mobilje shtepie ( OKAZION)

Numri i dhomave: 1
01 Mar 12:02 Shtëpi , Tiranë

Okazion

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
09 Shk 21:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Nën 12:29 Shtëpi , Durrës

Okazion Shitet shtepi.

Numri i dhomave: 5
27 Gush 14:46 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi ne shkoder 74m

59 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
23 Pri 19:11 Shtëpi , Fier

Shtëpi 1-katëshe në Patos

18 000 EUR

Numri i dhomave: 5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione