Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

prona ne shitje - Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe prona ne shitje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj prona ne shitje Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:50
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Okazion shtepi + truall ne Borsh!!

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
24 Mar 14:17
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura.

122 320 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 15:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:08 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE GOLEM!

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Sot 15:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LAGJIA 6

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

145 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:05 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 15:05 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:05 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIER NE GOLEM!

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:05 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSI 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UKD

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE PLAZH

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE HYRJE TE DURRESIT

6 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE 1+1 NE GOLEM!

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja, Tiranë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 14:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE NG

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Sot 14:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA ! ME PAMJE DETI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 14:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE LAGJEN 5!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:54 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja, Tiranë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 14:50 Vila , Tiranë

Qera, Vile, Sauk, Tiranë

2 400 EUR / muaj

Sot 14:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH,DURRES!

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:43 Vila , Durrës

SHITET VILE 3-KATESHE +GARAZHD NE SHKOZET!

350 000 EUR

Sot 14:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT ! ID

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT !

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 RRUGA E RE E PORTIT!

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA!

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1, VILA E ZOGUT!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK MARKATA!

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UKD

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj prona ne shitje | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione