Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:43 Apartamente , Kavajë

JEPET ME QIRA HOTEL NE SPILLE, KAVAJE!

6 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:39 Apartamente , Kavajë

SHITET HOTEL NE GOLEM !

1 350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 08:20 Apartamente , Kavajë

Shitet apartament, Shkëmbi i Kavajës

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:20 Apartamente , Kavajë

Penthouse në shitje, Golem

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:05 Vila , Kavajë

Shitet Vile 3-kate ne Qerret, Kavaje.

250 000 EUR

Dje 17:57 Apartamente , Kavajë

PER SHITJE, APARTAMENT 2+1+OBORR TEK MAREA RESORT !

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:17 Apartamente , Kavajë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE GOLEM!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 17:07 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KAVAJE

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:59 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE MALI I ROBIT

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:55 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, GOLEM

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:01 Shtëpi , Kavajë

Shtepi plazhi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:31 Apartamente , Kavajë

Shitet apartament, Golem

74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:27 Apartamente , Kavajë

SHESIM APARTAMENT 2+1, GOLEM!

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 11:10 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KAVAJE !

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:10 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KAVAJE!

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:10 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KAVAJE !

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:04 Apartamente , Kavajë

SHESIM GARSONIERE

57 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:55 Vila , Kavajë

Shiten 3 Hotele Luksoze ne Spille

1 732 EUR

Dje 09:56 Shtëpi , Kavajë

Okazion.Jepet me qera duplex ose nje kat i viles.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
28 Mar 16:20 Apartamente , Kavajë

Laguna Blue Apartment Qerret

999 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
28 Mar 15:26 Apartamente , Kavajë

Shitet apartament, Qerret

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Mar 15:19 Vila , Kavajë

Vile ne shitje

208 850 EUR

28 Mar 15:12 Apartamente , Kavajë

Apartamente ne golem pallat i ri

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Mar 13:20 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
27 Mar 16:59 Apartamente , Kavajë

Okazion

Numri i dhomave: 3
27 Mar 16:17 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Mar 15:28 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Mar 11:29 Apartamente , Kavajë

Shitet apartament, Qerret

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Mar 10:51 Apartamente , Kavajë

Shitet apartament, Qerret

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Mar 09:54 Apartamente , Kavajë

Shitet apartament, Golem

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione