Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE LAKE LAND RESIDENCE, FARKE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 12:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 te Komuna e Parisit!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 13:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2,Freske

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 prane Bulevardit te Ri.

197 960 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Yzberisht!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 tek Tregu Elektrik!

204 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 5 Maji!

136 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri!

227 032 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga 5 Maji!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Bogdaneve!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maji!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

626 325 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Qender, Tirane

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë.

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera , Apartament 2+1 ,Rruga "Margarita Tatulani",

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 +post parkim te Restorant Fresku

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë.

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi Rose Garden Residence

238 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1,Rruga E Elbasanit prane Liceut Artist

231 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Rruga 5 Maj , Tiranë!

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Dibrës, Tiranë.

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Mozaiku, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Dogana, Tiranë.

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1 Ish-Fusha e Aviacjonit ,Tirane !

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1+2,Kompleksi "Vizion Plus",Tiranë

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Kthesa E Kamzës, Tiranë.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament, 2+1, Ali Demi, Tirane.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1+Post Parkimi, Unaza E Re, Tiranë

93 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1 I Konvertuar Ne 1+1 & Garsoniere!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Mozaiku, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 3+1+2+ Verandë+ Post Parkim

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2+ Verandë, Pazari I Ri

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht, Tiranë.

69 615 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Laprakë 120,000 €

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ali Visha,Tirane

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1,Blloku, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Zogu i Zi, Tiranë.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione