Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi q5 - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi q5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi q5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:13 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m² me Tapi M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 23:12 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m² Nderrohet Apartament TR Bregdet + - difere

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:11 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me Makina Apartament TR + - diferencen

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:11 Apartamente , Tiranë

Elbasan Lokal 121.5 m² 1200€ m² ME TAPI Nderrohet

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:03 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:03 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 18:59 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 18:59 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartament Shkembi Kavajes Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 18:56 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 18:49 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Dje 17:49 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 15:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Qerret

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:32 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Rajoni, Durres

Numri i dhomave: 2
Dje 15:32 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Kazazi, Durres

Numri i dhomave: 2
Dje 15:32 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

1 EUR

Dje 15:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Prane Kazazit, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 15:30 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Qerret

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:20 Apartamente , Tiranë

2+1+2 ME HIPOTEKE MARGA 2-Bulevardi i Ri

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:54 Apartamente , Durrës

Shitet, Tokë, okazion , Autostrada Tirane- Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente Hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
Dje 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente Hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 50
Dje 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartament TR Leket KESH SOT max 60% vlera tregut SOT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 01:41 Apartamente , Elbasan

Apartament 650€ m2 Okazion180m2 Kati7 650€ m2 Me tapi

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 01:40 Apartamente , Elbasan

Ndrrohet me makine der 30.000€ + diferencen Ookazionn

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 01:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 107m2 kati 2 + post parkimi 20.000€

192 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 01:36 Apartamente , Tiranë

Apartament kati0 107m2 + 76metra verande

235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Sht 15:35 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Shitje ne lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Sht 15:35 Apartamente , Vlorë

Filluan Shitjet “Emera Premium Residence”

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Sht 18:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Sht 18:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Sht 13:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjykata, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 11:14 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI NE KALA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
19 Sht 08:26 Apartamente , Tiranë

Ambjent biznesi Astir okazion

Numri i dhomave: 1
18 Sht 09:50 Shtëpi , Durrës

Okazion Shitet Shtepia Ne Shkozet

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:50 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile Ne Shkozet

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 Poliklinika Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Vollga Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 ne Vollga Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartment 2+1+2 Tek Rruga e Portit Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:50 Vila , Durrës

Shitet Vile Valamar Gjiri Lalzit .

670 000 EUR

18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Qerret Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi q5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi Q5 në kategorinë Automjete
  • audi q5 në kategorinë Makina | MINI
  • audi q5 në kategorinë Makina | Smart
  • Audi Q5 në kategorinë Makina | Honda | Jazz
  • Audi q5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLS-Class
  • Audi Q5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • Audi q5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • Audi Q5 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • Audi Q5 në kategorinë Makina | Audi | S8 | S-modele
  • Audi q5 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione