Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:50
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ELBASAN!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ELBASAN!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar

Sot 04:50
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ELBASAN!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ELBASAN!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 20:29 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet super apartament ne Qender te Elbasanit

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:28 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet aprtament ne Elbasan

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 07:44 Apartamente  ·  Elbasan

Super apartament Okazion

800 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Mar 21:58 Apartamente  ·  Elbasan

Jepet me qera

130 LEK

Numri i dhomave: 1,5
01 Mar 23:28 Apartamente  ·  Elbasan

700€ m2 Lokal 121.5 m2 ME TAPI Super Ookazionn

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
01 Mar 23:27 Apartamente  ·  Elbasan

Super super Ookazionn 10 dit lokal 119.5m2 700€ m2

84 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
01 Mar 23:27 Apartamente  ·  Elbasan

700€m2 10dit Lokal 240.5 m² ME TAPI Ookazionn

168 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
01 Mar 13:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

Jepet me qera apartament 1+1, i ri, i mobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
01 Mar 11:28 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet dublex kati 0

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Mar 10:51 Apartamente  ·  Elbasan

Shiten 2 Gazoniere

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
29 Shk 21:48 Apartamente  ·  Elbasan

Qera elbasan

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
29 Shk 21:39 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
29 Shk 21:31 Apartamente  ·  Elbasan

����JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Shk 21:31 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Shk 21:31 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 1+1, ELBASAN.

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
29 Shk 21:30 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Shk 21:29 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ,ELBASAN

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Shk 21:29 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘28 NËNTORI’ ELBASAN.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
29 Shk 21:29 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN AQIF PASHA , ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
29 Shk 21:28 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Shk 21:28 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

79 500 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Shk 21:27 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Shk 21:27 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

76 300 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Shk 21:26 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘EMIN MATRAXHIU’ ELBASAN.

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Shk 21:25 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Shk 21:24 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

73 300 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Shk 21:24 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
29 Shk 21:24 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Shk 21:23 Apartamente  ·  Elbasan

��️JEPET ME QIRA GARSONIERE, ELBASAN⚡

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Shk 21:23 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

43 500 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Shk 21:22 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Shk 21:21 Apartamente  ·  Elbasan

��️JEPET ME QIRA GARSONIERE, ELBASAN⚡

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Shk 10:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

Shitet Vile

260 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
29 Shk 09:32 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament 1+1 33000 euro Elbasan

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
26 Shk 21:05 Apartamente  ·  Elbasan

Apartament 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 10:03 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET ��

Numri i dhomave: 5
23 Shk 06:39 Apartamente  ·  Elbasan

Kerkoj Shtepi me qera

22 Shk 18:39 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI TEK JOENA,21 DHJ

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Shk 18:38 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament 1+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Shk 20:50 Apartamente  ·  Elbasan

Super hyrje

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Shk 16:55 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Shk 12:20 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË LAGJEN “EMIN MATRAXHIU” ELBASAN

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
20 Shk 12:17 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË LAGJEN ‘5 MAJ’ ELBASAN.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Shk 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

Apartamente me qera ditore Rezidenca Shopi Elbasan

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione