Has

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Has ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:52 ,

Ford Transit 2.2 Disel 9Ulse Me Klim

Historiku i makinës

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:52 ,

Sprinter 315CDI viti 2011 9Ulse Me Klim Pa Dogan

Historiku i makinës

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 09:51 ,

Citroen

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 10:50 ,

Shitet biciklet

Historiku i makinës

750 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 19:50 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 19:14 ,

Reflektor

100 LEK

23 Nën 12:58 ,

Jeep

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 13:25 ,

I shitur

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 13:17 ,

I shitur

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 19:09 ,

Audi A6

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:55 ,

Audi A6

Historiku i makinës

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 06:30 ,

Golf TDI(di) e kuqe

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 21:42 ,

Golf 4 TDI (di)

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 19:56 ,

C220 cdi vite 2005 automatik

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 06:36 ,

Shitetet 3600 euro

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 21:27 ,

Seat ibiza

Historiku i makinës

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione