Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shkodër

Samsung , 32

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Dhj 19:10 Telefona celular , Shkodër

Shitet Samsung S7 Edge 110mij lek

90 EUR

01 Dhj 18:54 Telefona celular , Shkodër

Shitet samsnung a50 128gb

110 LEK

16 Nën 15:43 Telefona celular , Shkodër

Samsung a50 128gb

130 LEK

05 Qer 23:01 Telefona celular , Shkodër

A50 128GB

15 000 LEK

05 Qer 20:32 Telefona celular , Shkodër

A50 128GB

15 000 LEK

24 Mar 20:29 Telefona celular , Shkodër

Samsung A20

120 LEK

08 Mar 11:20 Telefona celular , Shkodër

samsung

95 EUR

27 Dhj 17:15 Telefona celular , Shkodër

Samsung

420 000 LEK

13 Nën 21:53 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy J5 (2016)

110 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Maj 14:34 Telefona celular , Shkodër

Okazion note 4

80 EUR Çmimi me zbritje

24 Tet 17:17 Telefona celular , Shkodër

Okazion!!! Samsung j5 prime

85 EUR

02 Korr 18:50 Telefona celular , Shkodër

Shitet Samsung J3 2016

12 000 LEK

25 Shk 18:50 Telefona celular , Shkodër

Samsung s5

120 LEK

23 Jan 13:28 Telefona celular , Shkodër

Samsung per arsye mosperdorimi

32 000 LEK

30 Dhj 14:31 Telefona celular , Shkodër

Samsung galaxy S5

150 EUR

19 Dhj 19:08 Telefona celular , Shkodër

Okazion

300 LEK

01 Nën 21:14 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy s8 plus gjendja 9/10

650 EUR

02 Tet 19:50 Telefona celular , Shkodër

SAMSUNG

170 LEK

13 Gush 13:54 Telefona celular , Shkodër

Samsung S6

300 000 LEK

15 Maj 04:19 Telefona celular , Shkodër

Samsung s6 edge

350 LEK Çmimi me zbritje

14 Dhj 17:37 Telefona celular , Shkodër

Samsung s6

330 EUR

12 Nën 19:14 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy S4

400 LEK

07 Maj 01:29 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy S3

15 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

samsung 9 samsung 9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione