Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 12 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:02 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone 12 ❌

1 LEK

25 Sht 16:07 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 64 GB

339 EUR

23 Sht 17:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 64Gb (ne super gjendje)

399 EUR

14 Sht 02:57 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 12 (64GB)

400 EUR

07 Sht 13:49 Telefona celular , Tiranë

shite per pjese

50 EUR

02 Sht 17:15 Telefona celular , Tiranë

IPhone 12

350 EUR

02 Sht 11:37 Telefona celular , Tiranë

iPad Pro 12.9 inch gen 3

640 EUR

16 Gush 21:12 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 64gb/ blue

380 LEK

08 Gush 00:10 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 / 35.000 leke

35 000 LEK

08 Gush 00:07 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 / 35.000 Lekë

35 000 LEK

28 Korr 13:13 Telefona celular , Tiranë

Apple Pencil 1

49 EUR

15 Korr 23:03 Telefona celular , Tiranë

IPhone 12

350 EUR

21 Qer 10:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12

390 LEK

01 Qer 14:47 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 128Gb | Blue

400 EUR

01 Qer 14:43 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 128GB | Blue

400 EUR

23 Maj 15:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12

410 LEK

27 Pri 08:56 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphonee 12 okazaionnn 340 euro

340 EUR

27 Pri 07:54 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 (64gb) blue

349 EUR

24 Pri 13:01 Telefona celular , Tiranë

shitet iphone 12 me icloud

150 EUR

17 Pri 00:22 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 12

420 EUR

17 Pri 00:16 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 12

400 EUR

04 Pri 13:22 Telefona celular , Tiranë

iphona me icloud

1 EUR

29 Mar 18:32 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 64GB BATERIA 88%

350 EUR

29 Mar 13:34 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 ne shitje.

370 EUR

28 Mar 13:20 Telefona celular , Tiranë

Shitet IPhone 12

480 EUR

27 Mar 17:48 Telefona celular , Tiranë

IPhone 12 128GB

450 EUR

22 Mar 17:39 Telefona celular , Tiranë

Shitur

450 EUR Çmimi me zbritje

29 Jan 18:55 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 64 gb

450 EUR

18 Jan 21:17 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 CE

380 EUR Çmimi me zbritje

18 Jan 21:14 Telefona celular , Tiranë

iPhone 12 CE

400 EUR

15 Jan 10:31 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12

50 000 LEK

03 Jan 08:20 Telefona celular , Tiranë

Iphone 12 10/10

575 LEK

26 Dhj 16:28 Telefona celular , Tiranë

I phone

450 EUR

25 Dhj 18:10 Telefona celular , Tiranë

I phine

440 EUR

20 Dhj 21:46 Telefona celular , Tiranë

shitet

550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione