Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura JVC Të gjitha në Shqipëria

KS , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje Audio | JVC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 10:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bokse jvc

50 LEK Çmimi me zbritje

09 Maj 16:44 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BOOMBOX JVC Rd-Ha3

110 EUR

Online
05 Mar 21:10 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

home cinema JVC 5.1

5 500 LEK

Online
23 Jan 00:13 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Radio Cd per makine

45 EUR

12 Sht 16:59 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vufer + Amplifikator

200 EUR

02 Gush 10:14 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

JVC speakers

70 EUR

01 Pri 09:14 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bokse jbl origjinale per makine okazioooonnnnn

30 EUR Çmimi me zbritje

24 Qer 17:12 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bokse zeri tfuqishme

50 LEK

12 Tet 22:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

Shitet nvi per golf 7

200 EUR

09 Korr 00:09 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet kasetofon origjinal JVC 6000 Lek

5 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Maj 19:07 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kasetofon JVC

35 LEK Çmimi me zbritje

22 Shk 13:01 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Boksa per makin

100 EUR

21 Jan 18:14 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kasetofon Makine JVC

3 500 LEK

02 Sht 12:24 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET BOX ME BLUETOOTH XTREME

1 700 LEK

06 Pri 19:20 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

Kasetofon JVC

110 LEK

29 Jan 02:43 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kasetofon cd&radio

2 000 LEK

31 Dhj 18:25 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet boks muzike

120 LEK

26 Nën 18:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

boks super i fuqiwheme blututhe

45 LEK

16 Tet 18:35 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

Bokse tavanor per lokale

10 EUR

29 Korr 08:37 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Okazion

30 EUR

07 Korr 11:34 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Ampiflikator me 2 wofer

120 EUR

30 Tet 18:10 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Aflikator

50 LEK Çmimi me zbritje

25 Gush 13:00 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shiten

200 EUR

17 Maj 20:27 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Bokse per muzik

400 LEK

24 Mar 19:50 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Elbasan

MIXER

60 EUR

28 Nën 09:14 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

Shiten Set Paisje per DJ dhe muzike Live

1 500 EUR

04 Korr 23:25 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

JVC kasetofon

15 000 LEK

21 Mar 20:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

Shitet

80 EUR

15 Nën 19:40 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Krujë

Kasetafon

50 LEK

21 Qer 12:01 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Përmet

amplifaktor radio ekolazer

9 000 LEK

02 Maj 18:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  JVC  ·  KS  ·  Tiranë

4 amplifikator

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje Audio | JVC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione