Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nintendo switch - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nintendo switch,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nintendo switch Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:24 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo Switch Lite

165 LEK

Sot 09:39 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo Switch Pro Controller

55 LEK

21 Sht 20:41 Telefona celular , Tiranë

Apple watch ultra 8��

80 EUR

20 Sht 22:25 Konzolatë për lojëra , Durrës

Sudoku elektronike

3 000 LEK

19 Sht 10:19 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Pro dhe Ps4 Slim

1 LEK Çmimi me zbritje

17 Sht 00:33 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Slim gracier white

240 LEK Çmimi me zbritje

16 Sht 09:27 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo WiiU Pal + Mario Party 10

150 EUR Çmimi me zbritje

12 Sht 08:29 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo Switch v1 me cip me lojra

450 EUR

03 Sht 17:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo switch me lojrat me te mira

48 000 LEK

31 Gush 23:59 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo switch game games

1 LEK

18 Gush 13:18 Telefona celular , Tiranë

Galaxy A52

250 EUR

30 Qer 08:39 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo Switch Lite

120 LEK

30 Maj 13:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitet Pokemon Violet

4 000 LEK

21 Maj 18:11 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo Switch NBA 2k21

2 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Pri 23:45 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo switch

230 EUR

18 Pri 18:30 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo Switch

250 EUR

13 Pri 00:59 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Aksesore Nintendo Switch

1 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 23:26 Konzolatë për lojëra , Tiranë

VETEM NINTENDO SWITCH

14 000 LEK

02 Pri 20:23 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Nintendo switch

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nintendo switch | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione