Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Konzolatë për lojëra Të gjitha në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Shk 13:34 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Lezhë

PS4 PRO

30 000 LEK

08 Shk 16:46 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  PC  ·  Lezhë

Gaming Set

50 EUR

01 Shk 12:24 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Lezhë

Lojra Ps3

01 Shk 11:54 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Lezhë

Lojra Ps5

01 Shk 11:51 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Lojra per ps4 dhe ps5

21 Jan 09:45 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Lezhë

Lojra per Xbox One

21 Jan 09:44 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Lojra Ps4

26 Dhj 16:29 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4 ME 2 LEVA + FC24 + GTA 5

28 999 LEK

26 Dhj 16:26 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Lezhë

PS4 PRO ME 2 LEVA + FC24 + GTA5

36 000 LEK

28 Nën 18:33 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Lezhë

shitet xbox series s

350 LEK

12 Nën 10:50 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

ps4 ne super gjendje

220 EUR

11 Nën 12:00 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4 SLIM ME CIP + 6 LOJRA

33 000 LEK

11 Nën 11:59 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4 SLIM + GTA 5 + FIFA 23

30 000 LEK

01 Nën 08:52 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Lezhë

Sony Playstation 5

300 EUR

03 Tet 14:30 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Ps4

350 LEK

22 Sht 01:16 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Lezhë

PS5

650 EUR

19 Sht 22:53 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Lezhë

PS5

650 EUR

18 Sht 11:39 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Lezhë

Oksazion falet

180 LEK Çmimi me zbritje

06 Sht 08:51 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4

25 000 LEK

28 Korr 14:45 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Shitet Playstaioon4

210 EUR

21 Korr 21:36 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Shitet Ps4 phat

260 LEK

19 Korr 15:50 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4

32 500 LEK

19 Korr 15:41 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4

32 500 LEK

19 Korr 15:34 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4

32 500 LEK

07 Korr 10:38 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

OKAZION xbox ONe me 5 lojra

1 EUR

05 Korr 11:54 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

OKAZION xbox ONe me 5 lojra

1 EUR

04 Korr 18:40 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

OKAZION FIFA 22

4 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Qer 17:43 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Lezhë

Lojra per shitje, Xbox one& Xbox 360.

1 500 LEK

11 Qer 09:49 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Ps4 Slim , Ps4 Pro dhe Ps4 Fat

16 Maj 08:35 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Red dead redemption 2

2 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Pri 10:58 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  playstation  ·  Lezhë

fifa 21 ps4

1 500 LEK

01 Pri 13:43 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Ps 4 super gjendje

260 EUR

30 Mar 12:41 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Ps 4

280 EUR

14 Mar 07:02 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS2  ·  Lezhë

Plastation 2 slim

3 000 LEK Çmimi me zbritje

02 Mar 14:56 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

PS4 ME FIFA 22 DHE GTA5

27 000 LEK

02 Mar 14:46 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Lezhë

playstation 5

400 EUR

24 Jan 10:09 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Gta 5

2 500 LEK

02 Jan 14:13 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Lezhë

Okazion -60 %

270 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione