Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuter - Kompjutera desktop Të gjitha në Shqipëria

Dell , 248
Lenovo , 107
Asus , 99
Acer , 81
Samsung , 41
LG , 38
Apple , 30
Compaq , 16
Sony , 4
Toshiba , 1
Acer , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompjuter,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kompjuter Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:43 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter 16Gb RAM - SSD 500Gb

120 EUR

Sot 11:28 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter 50€

50 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:28 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUPER GAMING PC

270 LEK

Sot 11:28 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter SFF

90 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:00 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

RTX 3070 || i7 Gen 11

880 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 09:04 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GAMING PC OKAZION

270 LEK

Sot 09:03 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER OKAZION

90 LEK Çmimi me zbritje

Sot 08:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Durrës

KOMPJUTER+MONITOR-Processor Core i5 4 GB RAM 250 GB HDD

19 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:37 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Korçë

Kompjuter IMac Apple

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:49
Linku:
Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

Kompjuter ( Workstation )

25 000 LEK

Dje 14:14 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER GAMING / GAMING PC

270 LEK

Dje 14:13 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter OKAZION

90 LEK Çmimi me zbritje

Dje 14:13 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter

80 LEK

Dje 11:08 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:01 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:57 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

MAC

225 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:54 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP 800 G1 / G3 Okazion

100 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 21:04 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Tiranë

OKAZION SHITET KOMPJUTER PER TABAKINO

14 Qer 21:04 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo I3 8gb Ram 256SSD Monitor 19

14 Qer 17:43 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

SET GAMING PC

200 EUR

14 Qer 17:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

PC Set HP DELL Fujitsu

50 EUR

14 Qer 17:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

mini pc Dell hp

89 EUR

14 Qer 17:39 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation DELL & HP

200 EUR

14 Qer 15:19 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER I KOMPLETUAR ME MONITOR 30 INCH

100 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 15:19 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER HP PHOTOSHOP , AUTOCAD

279 EUR

14 Qer 15:18 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·   ·  Tiranë

Okazionnnnn Kompjuter gaming 300 mije lek

300 LEK

14 Qer 15:18 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER PER BIZNESE

140 EUR

14 Qer 11:40 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter SFF

80 LEK

14 Qer 11:37 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet PC , tavoline, karrige dhe kompjuter

17 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 10:27 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER

80 LEK

14 Qer 09:42 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Kompjuter gaming i ndertuar vete ne shitje

120 000 LEK

13 Qer 17:34 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z800 Z820

350 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 17:30 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision T7600 & T7610 & T7810

380 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 14:11 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet pc + monitor 7500 L

75 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 10:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Tiranë

Lenovo OKAZION

29 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Qer 15:23 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter SFF

80 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompjuter | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione