Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:59
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:11 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C Class

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-JETA 2.0 NAFTE VITI 2005 LETRA PER 1 VIT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Makina , Durrës

A klas 200 CDI����Full Option,Automat 7G ,09/2007,����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 Makina , Durrës

Nissan Micra 2010���� Automat

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 Makina , Durrës

B class 200 cdi Zvicra����-2015 Automat Sapo targuar

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:59
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Makina , Durrës

Opel Astra

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 Dyqani Makina , Durrës

A class

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:25 Makina , Durrës

Bmw 328 xd 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:20 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI:2008 NGA GJERMANIA

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:54 Makina , Durrës

Nissan Juke 1.6 Automat Full

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:28 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Classe 220 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 09:35 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes c-class sport edition 2.2 nafte automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 08:31 Makina , Durrës

����Shitet B Class Full Option 2.0 Cdi ����

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 05:06 Makina , Durrës

Opel Astra

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 16:16 Makina , Durrës

Mercedes Benz C Class AMG Look(europe) / Mundesi nderrimi

20 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 23:03 Makina , Durrës

Mercedes-Benz B200 Turbo Limited Edition

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 13:35 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 320 EVO

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 12:42 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 D-4D Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 18:09 Makina , Durrës

Mercedes benz C class Coupe 2.2

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 23:50 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E-CLASS 220 DIESEL motor EVO VITI 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 12:16 Makina , Durrës

Shitet c class W204

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 01:17 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 200 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 19:17 Dyqani Makina , Durrës

���� B CLASS 200 CDI AUTOMAT ����

5 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 19:21 Makina , Durrës

C class 220 Automat

620 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 10:55 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFTE AUTOMAT “HIGLINE”

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 13:06 Makina , Durrës

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 00:22 Makina , Durrës

MB Bclass 180 ELEGANCE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 13:44 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D VITI 2008 168.000 KM����

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 16:57 Makina , Durrës

B class ELEGANCE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 18:50 Makina , Durrës

‼️SHITUR ‼️ Mercedes-Benz C class C 230 Sport Edition ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 00:48 Makina , Durrës

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFT 2009 AUTOMATIKE FULL OPTION����

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 19:56 Dyqani Makina , Durrës

����E-Class 250 Nafte Blueefficiency����

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 11:37 Makina , Durrës

OKAZION C 350 BENZIN //AMG ,2013 ,V6 ,400 HP ,188.000 KM

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 18:12 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 19:09 Makina , Durrës

C 220 automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 13:30 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 01:06 Makina , Durrës

Shitet Okazion E class 220 2015 km origjinale

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:49 Makina , Durrës

Shitet Okazion E class 220 2015 km origjinale

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:25 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 21:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:21 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes B Class -Kambio AUTOMATIKE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:40 Makina , Durrës

C 350 BENZIN //AMG ,2013 ,V6 ,400 HP ,188.000 KM FULL OPTION

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione