Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Industri e Automjeteve | Njoftimet në Shqipëri


Gjej konkurse pune në Industri e Automjeteve. Shiko njoftimet për punë si stukator, inxhinier mekanik, mekanik automjetesh, xhenerik, llamarinist, gomist, punëtor konvergjence, punonjës gomisterie, elektroaut, motorrist xhenerik, ndihmës mekanik dhe shumë vende tjera pune. Kerko njoftime per pune ne Industri e Automjeteve dhe gjej oferten ideale per ju.Dje 23:24 Industri e automjeteve  ·  Durrës

Kerkohet Mekanik

17 Maj 20:23 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Elektrout

14 Maj 20:36 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Kerkohet mekanik paga e kenaqshme

29 Pri 00:14 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Gomist

21 Pri 02:55 Industri e automjeteve  ·  Fier

Lavazhier

18 Pri 03:22 Industri e automjeteve  ·  Shkodër

Kerkoj puntor

09 Shk 14:02 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Shofer kamioni

10 Jan 07:58 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Kerkohet stukator

09 Jan 23:26 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Mekanike

04 Jan 08:03 Industri e automjeteve  ·  Durrës

Punetor karburanti

15 Dhj 15:04 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

kerkohet puntor gomisterie

1 LEK

13 Dhj 09:47 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Gomist me dhe pa eksperience pune

04 Dhj 21:23 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Puntor Gomisterie

1 LEK

04 Dhj 18:14 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Teknik

13 Nën 22:20 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Kerkohet stukator

09 Nën 20:21 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

KERKOHET GOMIST!!!

10 Tet 14:57 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Kerkojme shites karburanti

09 Sht 10:16 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Jepet ambjent me qera

01 Sht 03:31 Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Servis Sandri


Keni përvojë në punë në Industri e Automjeteve? Gjej mundësi punësimi në kompani servisi makinash në Gjithë Shqipërinë. Kërko njoftime dhe gjej konkurse pune për servis makinash.


Gjej punë në Industri e Automjeteve


Nëse jeni duke kërkuar punë në industrinë e automjeteve, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për punë si stukator, inxhinier mekanik, mekanik automjetesh, xhenerik, llamarinist, gomist, punëtor konvergjence, punonjës gomisterie, elektroaut, motorrist xhenerik, ndihmës mekanik, lavazhier, punëtor për lavazh, specialist auto servisi, gomist me eksperiencë, stukator, llamarinist, tapicier, dhe shumë vende tjera pune në Gjithë Shqipërinë. Gjej pune ne Industri e Automjeteve ne mesin e mijera njoftimeve.


Shpall konkurse për punë në Industri e Automjeteve


Gjej kandidatët e duhur për biznesin tuaj duke krijuar njoftime në MerrJep.al me detajet e punës që ofroni. Krijo njoftime per pune ne Industri e Automjeteve tani dhe gjej punëtorët ideal për kompaninë tuaj.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione