Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej makina dhe inventarë të ndryshme që mund të ju duhen për biznese dhe ambiente të ndryshme. Shiko njoftimet për produkte të ndryshme si kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, dhe shumë makina dhe inventarë të tjera nga më të ndryshmet.13 Korr 12:56 Të tjera , Tiranë

Makina qepse

06 Maj 05:40 Të tjera , Tiranë

Bicikleta dhe motorrë elektrik

1 LEK

13 Dhj 11:00 Të tjera , Lushnjë

Freza CNC - Frezim me precision

3 000 EUR

18 Nën 20:21 Dyqani Të tjera , Tiranë

Frigorifer Me xham

1 300 EUR

25 Nën 07:08 Dyqani Të tjera , Elbasan

Kasafote e blinduar

200 EUR

23 Pri 19:07 Të tjera , Tiranë

Ficep Type B 251.

120 000 EUR

10 Mar 14:12 Të tjera , Kukës

Fabrike Prodhim Asfalti

08 Shk 10:46 Të tjera , Tiranë

Makina me qera 10 euro dita !!

10 EUR

17 Nën 21:30 Të tjera , Lushnjë

KOLONA FTOHESE TEKE DHE DY DYER

1 000 EUR

17 Nën 21:30 Të tjera , Lushnjë

KOLONA FRIGORIFERIKE INOX NO FROST

1 500 EUR

15 Tet 18:46 Të tjera , Tiranë

SHITET FRIGORIFER PER LULE NATYRALE

170 000 LEK

15 Tet 18:34 Të tjera , Tiranë

SHITET FRIGORIFER PER LULE NATYRALE

170 000 LEK

24 Gush 11:45 Të tjera , Tiranë

Makineritë e brumit

24 Gush 11:33 Të tjera , Tiranë

Makina prodhuese kifle

13 Qer 12:14 Dyqani Të tjera , Tiranë

Polikarbonat

14 Mar 13:36 Të tjera , Tiranë

PERZIERES PIGMENTI PER BOJRA INDUSTRIAL

1 550 EUR

03 Dhj 12:06 Të tjera , Durrës

makine automatike per zarfim

3 000 EUR

03 Qer 14:24 Të tjera , Vlorë

Makineri prodhimi per pllaka betoni

5 000 EUR

26 Shk 10:41 Dyqani Të tjera , Tiranë

Etalbond

25 Shk 14:50 Të tjera , Tiranë

Makina me Qera

10 EUR

15 Dhj 13:45 Dyqani Të tjera , Durrës

OFERTE Banak ushqimor freskues

220 000 LEK

15 Dhj 13:21 Dyqani Të tjera , Durrës

OFERTE Kase pagese marketi

100 000 LEK

20 Tet 10:13 Dyqani Të tjera , Tiranë

Alumin Solid

07 Maj 14:49 Të tjera , Tiranë

Makinë për përpunimin e vajit

1 000 EUR

06 Dhj 18:49 Të tjera , Fier

Agfa D lab makineri fotografike

7 000 EUR


Kërkoni pajisje të ndryshme për biznesin tuaj? Gjej gjithçka që ju duhet në mesin e mijëra njoftime në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej pajisjet që të duhen shpejt dhe leht.


Blej Makina dhe Inventar të ndryshme në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për makina dhe inventar për biznese të ndryshme, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej pajisjet që të duhen në mesin e mijëra njoftimeve. Shiko njoftimet për kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, zgare me qymyr, pjekse pulash, dhe shumëçka tjetër që mund të ju duhet për biznese të funksioneve të ndryshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që po kërkon në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al.


Shit Makina dhe Inventar për biznese të ndryshme


Keni Makina apo inventarë që mund ti duhen dikujt për biznese të fushave të ndryshme. Krijo njoftime dhe gjej të interesuarit për inventar për biznese të ndryshme. Shpërndaj njoftime dhe shit gjërat që nuk i përdorni më.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione