Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

volkswagen caddy maxi 2.0 tdi - Automjete Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volkswagen caddy maxi 2.0 tdi,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj volkswagen caddy maxi 2.0 tdi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:45 Makina , Tiranë

Hyundai Grandeur 2012 Vetem GAZ FABRIKE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Makina , Tiranë

Subaru Leone 1.6 benzine gaz

3 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:29 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:12 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C300 GAZ+BENZINE FULL OPTIONS

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:41 Makina , Durrës

JEEP PATRIOT 2.4 BENZIN+GAZ 2012 SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Durrës

GL 350 BLUETEC 2012 FULL OPTION

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:41 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:41 Makina , Fier

SMART FORFOUR 2008 SUPER GJENDJE

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Tiranë

BMW X3 3.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

5 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Durrës

KIA SPORTAGE 2.0 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:41 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO 2.0 NAFT SUPER GJENDJE

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:40 Makina , Durrës

C 350 BENZIN 2015 4MATIC FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Makina , Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 QUATTRO FULL OPSION

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE 3.2 BENZIN+GAZ 2007

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:40 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Makina , Fier

��OKAZION�� E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Makina , Fier

EVO 200 NAFT 2008 AUTOMATIK

6 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

6 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Tiranë

BMW X5

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:00 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Fier

B 200 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 NAFT 2011 S-LINE FULL OPSION

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 NAFT AUTOMATIK 2007

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Fier

ML 350 NAFT 2011 SUPER FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

BENTELY GT 6.0 BENZIN V12 2008 FULL OPSION

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION AMG LINE

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Fier

C 300 BENZIN 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:28 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

24 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

GLE 350 4matic 2017 SUPER FULL OPSION

35 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

NISSAN VERSA 2012 1.6 BENZIN+GAZ

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:27 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2015 SUPER FULL OPSION

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:27 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2016 SUPER FULL OPSION

34 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

SPORT 3.6 NAFT 2009 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

E 350 NAFT 2013 SUPER FULL OPSION

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 NAFT 4x4 2013 FULL OPSION

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

AUDI A8 3.0 NAFT 2013 SUPER FULL

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Tiranë

GLK 200 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Makina , Fier

E 200 BENZIN+GAZ KOMPRESOR SUPER GJENDJE

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2013 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volkswagen caddy maxi 2.0 tdi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione