Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:43
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:34
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 12:03 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 2.7 TDI 2007

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:50 Makina , Tiranë

C220 I VECANTE

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:47 Dyqani Makina , Kavajë

Ford Fiesta 1.6 nafte 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:46 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 tdi Sport Line -06 Automatike

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 AUTOMAT NAFTE S-LINE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Makina , Elbasan

FORD FIESTA 1.6 TDCI--2014

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:13 Makina , Tiranë

OKAZION Lancia Thema 3.O Nafte 7900 Euro

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 Makina , Elbasan

❌Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz (pranoj edhe nderrim)❌

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 S-LINE OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

AUDI A4 S-LINE OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

BMW X3 X-DRiVE 2.O NAFTE VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350d (NAFTE) Sapo ardhur

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:39 Makina , Kavajë

FORD FIESTA 1.4 DIESEL MODEL TITANIUM

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Makina , Peqin

ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

Subaru impreza 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

EVOQUE RANGE ROVER SAPO ARDHUR

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 Makina , Gramsh

OKAZION ,7️⃣5️⃣0️⃣0️⃣EURO I PADISKUTUESHEM

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Range Rover Evoque

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Audi s7

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz E350 Bluetec

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:42 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 nafte VITI 2009 manual

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:48 Makina , Tiranë

Honda CR-V Executive

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione