Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:11 Të tjera , Fier

Flake kaldaje per fabrik vaji

800 EUR

20 Sht 23:56 Të tjera , Fier

Shes pjes

111 LEK

20 Sht 23:56 Të tjera , Fier

Shes pjes

111 LEK

20 Sht 23:54 Të tjera , Fier

Polo

20 Sht 23:53 Të tjera , Fier

Shes pjes

111 LEK

20 Sht 23:53 Të tjera , Fier

Shes pjes

111 LEK

20 Sht 10:29 Të tjera , Fier

Flaometer Audi.

50 EUR Çmimi me zbritje

18 Sht 22:19 Të tjera , Fier

Fener Mercedes Benz Viano

18 Sht 22:19 Të tjera , Fier

MOTORRA TE NDRYSHEM

18 Sht 22:18 Të tjera , Fier

Shasi 410

18 Sht 15:33 Të tjera , Fier

Kamjo automatike

620 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 11:53 Të tjera , Fier

Pjes per Fiat Hitachi Ex220- EX200-FH200-FH200.3 -FH220-

1 200 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 11:53 Të tjera , Fier

5 COP Dhemb kove orgjinale XCMG 300T 220 dhe catpilar

200 EUR Çmimi me zbritje

16 Sht 15:39 Të tjera , Fier

bokse makine

35 LEK

15 Sht 12:49 Të tjera , Fier

Injator H003 , Peugeot 206 2.0 benzin

15 LEK

12 Sht 17:34 Të tjera , Fier

Distronik Eklassi 2005

12 Sht 02:59 Të tjera , Fier

Impiant gazi Sequential GIS

80 LEK Çmimi me zbritje

08 Sht 17:15 Të tjera , Fier

Tapete makinash me porosi

45 EUR

07 Sht 21:46 Të tjera , Fier

Pasqyre W204 dhe W211 me trekendesh

8 000 LEK

05 Sht 09:32 Të tjera , Fier

Shitet

220 LEK

01 Sht 17:40 Të tjera , Fier

Baule Thule

01 Sht 17:31 Të tjera , Fier

Baule Thule

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


BICIKLETA ford fiesta opel astra Ford focus l200 w124 jeep e200 volvo motorra Peugeot bateri ml 350 caddy Motorr fordi 2.4 i 2008 fiat cgi Impjante gazi Ford fiesta per pjes levan Mercedez Rimorkio per makina Goma motor benci Chevrolet tahoe peugeot 307 2005 mercedes benz fiat punto grande Fener ML 164 Impjant gazi pompa uji rav4 2005 Daihatsu Kroskot Kompesor kondicioneri benz Goma te perdorura Fiat panda renault modus w166 Pjes per glk Audi a2 per pjes Fener Grup timoni ml Xhama Motorr fiat stilo 1.6 nenzin 2002 Sami mbrapa per ml 320 Kompesor kondicioneri w203 e36 parakolp opel vectra 2008 Fener ml bmw motorr per opel vectra kembe motori ford fiesta Rrip faze set Ford fiesta pompa uji toyota rav4 2010 seat cordoba fener serdilje per vito ose viano pjese ford focus parafango ford focus Turbo motor Ford fiesta Kambio sprinter Pjese kembimi sprinter pompe timoni mercedes ml 320 pjes kembimi Land Rover frilander Draper per lidhse bari skoda octavia Kamjo audi fiat punto Bisht bateri te reja Çels kuadri alidaku cordoba pjese kembimi audi a4 Parafango bateri turbo Mbrapakolp ford focus 2007 parakolp ford focus 2007 fener Toyota fener Toyota Auris Vollant volksvagen Shpatull makine Motorrino bmw sendile Sedilje pjese te jashtme ford focus parakolp ford focus Mercedes cgi Filter sport Rrip faze set Ford fiesta sa kushton Zetora kines Kroskit pjes kembimi per bmw ford mondeo viti 96 stopat mrapa Shesim produkte me oferte W202 benz xham i pasem per smart for two 2004 xhami i pare motor benzi motor i kuq

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione