Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej apo shit goma dhe disqe të përdorura ose të reja | MerrJep.al


Blej goma dhe disqe në shitje të përdorura dhe të reja. Gjeni goma nga marka të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Goma për verë dhe dimër, sidhe veshje të gomave për borë me çmimet të arsyeshme.


Disqe dhe goma për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjen goma dhe disqe që ju nevojiten.01 Tet 10:54
Linku:
Dyqani Goma dhe Bandazhe , Berat

goma

Shitësit të Besuar

Sot 00:19 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE RH AMG AERO1 R17

2 500 EUR

Sot 00:08 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG 204 R16

250 LEK

Sot 00:07 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE E KLASSI 212 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:07 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE SMARTI R15

100 LEK

Sot 00:07 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ BBS 124 R15

540 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:07 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE TYOTA AURSI KOROLA R17

350 EUR

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI ORGJINALE A5 A7 A8 R20

750 EUR

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL PORSCHE CAEN R19

750 EUR

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ 213 AMG R18

650 EUR

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW M5 R19

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW SERIA 5 R18

550 EUR

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS 6.3 R19

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG CLS 6.3 R19

750 EUR

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE VW POLO R16

350 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:06 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG S W222 R20

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW SERIA 5 7 R19

750 EUR

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE TUAREG R19

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ W212 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 213 AMG R19

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ W204 R16

350 LEK

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI Q3 Q5 A3 A4 R18

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ SLLONI R16

250 EUR

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ EVO W 211 R17

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 211 R17

200 LEK

Sot 00:05 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG 204 R17

550 LEK

Sot 00:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 ORGJINAL R17

450 EUR

Sot 00:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE TYOTA JARIS R14

100 EUR

Sot 00:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITE DISQE BENZ AMG R16

400 EUR

Sot 00:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE CHEVROLET EQUINOX 2010 + 2015

350 EUR

Sot 00:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ W204 R17

550 EUR

Sot 00:04 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW M5 M7 R20

850 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:03 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BBS BENZ W123 124 R17

Sot 00:03 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 19

900 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:03 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ W 203 R16

400 LEK

Sot 00:03 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A4 NUMER 17

550 LEK

Sot 00:03 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG 124 E500 R18

Sot 00:03 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A6 NUMER 18

600 LEK

Sot 00:02 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R18

650 EUR

Sot 00:02 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 R17

550 LEK

Sot 00:02 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ AMG 212 204 R17

600 EUR

Sot 00:02 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ 213 AMG R19

Sot 00:02 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITEN DISQE AUDI RSQ8 R21

Sot 00:02 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 5 R15

300 LEK Çmimi me zbritje


Kërkoni goma dhe disqe të përdorura dhe të reja në shitje?


Dëshironi të ndërroni gomat e makinës tuaj? Merrjep.al është platforma efektive dhe e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për goma dhe disqe në shitje, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojiten dhe gjeni ofertën ideale. Nëse nuk i keni ndërruar gomat e makinës tuaj për 5 vite, atërherë është koha për bërjen e një kontrolle dhe shihni nëse gomat duhet të zëvendësohen. Nëse kanë kaluar 10 vite pa i ndërruar gomat, si masë paraprake duhet të zëvendësohen me goma të reja.


Goma dimri në shitje


Bëni gati makinën tuaj për dimër me goma dimri nga markat e njohura si: Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë tjera që ju mund ti gjeni në MerrJep.al. Blej goma dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.


Goma vere në shitje


Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendjes atmosferike në të cilën ju vozisni. Ato janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në kohë të nxehtë me diell. Gjej goma vere nga markat e njohura dhe vozisni sigurtë.


Disqe të ndryshme në shitje


Blej disqe të numrave të ndryshëm si 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera. Gjej disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni njoftimet për disqe në shitje dhe gjej ofertën ideale.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione