Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej apo shit goma dhe disqe të përdorura ose të reja | MerrJep.al


Blej goma dhe disqe në shitje të përdorura dhe të reja. Gjeni goma nga marka të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Goma për verë dhe dimër, sidhe veshje të gomave për borë me çmimet të arsyeshme.


Disqe dhe goma për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjen goma dhe disqe që ju nevojiten.Sot 20:58 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 215.45.17

300 EUR

Sot 20:58 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 225.45.17

300 EUR

Sot 20:58 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE DHE GOMA 205.55.16

200 EUR

Sot 20:57 Goma dhe Bandazhe , Tiranë

DISQE 17 PER MERCEDES BENZ

300 EUR

Sot 20:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 6 ORGJINAL R17

450 EUR

Sot 20:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A4 A6 R18

Sot 20:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R17

450 EUR

Sot 20:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ BBS 124 R15

540 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW SERIA M5 R19

Sot 20:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW SERIA 5 7 R19

750 EUR

Sot 20:53 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ 204 R17

700 EUR

Sot 20:52 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 190 124 202 R15

200 LEK

Sot 20:52 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE SMARTI R15

100 LEK

Sot 20:52 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A4 R17

500 EUR

Sot 20:52 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW SERIA 5 R18

540 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:52 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITEN DISQE KROME BENZ SL 129 R17

280 EUR

Sot 20:52 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI Q3 Q5 A3 A4 R18

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:51 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI 124 190 R15

550 EUR

Sot 20:51 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ VIANO.VITO 2017 NUMER 17

400 EUR

Sot 20:51 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A7 A8 R19

750 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:51 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 21

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ W212 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW X5 X6 R20

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI B.C KLASSE R16

350 LEK

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI S7 R20

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW X5 X6 R19

350 EUR

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL PORSCHE CAEN R19

750 EUR

Sot 20:50 Goma dhe Bandazhe , Fier

SHITEN DISQE BENZ 124 190 R16

200 LEK

Sot 20:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 19

Sot 20:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ A_B KLASSE R15

220 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R18

650 LEK

Sot 20:49 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ EVO W 211 R17

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLF 5 R15

300 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW M5 M7 R20

850 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:46 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A6 ORGJINAL R18

750 EUR

Sot 20:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE FORDI FOKUSE R17

300 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 21

Sot 20:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS4 NUMER 18

600 LEK

Sot 20:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI AMG C KLASSE 204 R17

550 EUR

Sot 20:45 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE TUAREG R19

Sot 20:41 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE E KLASSI 212 R16

400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:41 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE FIATI GRANTO PUNTO R15

350 LEK

Sot 20:40 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE MINI COPER R17

300 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:40 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG S KLASS R19

Sot 20:40 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BENZ SLLONI R16

250 EUR

Sot 20:40 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ 213 AMG R19

Sot 20:40 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 NUMER 20

Sot 20:40 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZ AMG S KLASSE R20

Sot 20:40 Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW M X5 X6 R20


Kërkoni goma dhe disqe të përdorura dhe të reja në shitje?


Dëshironi të ndërroni gomat e makinës tuaj? Merrjep.al është platforma efektive dhe e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për goma dhe disqe në shitje, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojiten dhe gjeni ofertën ideale. Nëse nuk i keni ndërruar gomat e makinës tuaj për 5 vite, atërherë është koha për bërjen e një kontrolle dhe shihni nëse gomat duhet të zëvendësohen. Nëse kanë kaluar 10 vite pa i ndërruar gomat, si masë paraprake duhet të zëvendësohen me goma të reja.


Goma dimri në shitje


Bëni gati makinën tuaj për dimër me goma dimri nga markat e njohura si: Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë tjera që ju mund ti gjeni në MerrJep.al. Blej goma dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.


Goma vere në shitje


Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendjes atmosferike në të cilën ju vozisni. Ato janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në kohë të nxehtë me diell. Gjej goma vere nga markat e njohura dhe vozisni sigurtë.


Disqe të ndryshme në shitje


Blej disqe të numrave të ndryshëm si 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera. Gjej disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni njoftimet për disqe në shitje dhe gjej ofertën ideale.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione