Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 03:59
Linku:
Makina , Tiranë

FORD FOCUC SYNC EDITION

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:16
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi ford fiesta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:39
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:24
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Ford S Max

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:17
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:21 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:20 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Focus 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:15 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Tiranë

Kavo gazi e re -FORD KA

12 EUR

Sot 00:14 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA AUTOMATIKE 2.0 Benzine/Gaz FULL

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 Makina , Shkodër

Mercedes benz w140, S300 nafte

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:43 Makina , Shkodër

Land Rover Discovery 1 Super Gjendje

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:42 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 2.2 DCAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:33 Makina , Durrës

Ford Focus ����

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:22 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI FULL 2016

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2008 super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz 300 1977 ‼️

Viti: 70-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 Makina , Fier

‼️OKAZION Q7 2013 TDI ‼️

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI 2019 Full Option

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 22:47 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2016 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 22:35 Dyqani Makina , Vlorë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Mondeo.Viti.2008.2.0 Benzine.��������

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Ford Focus 2.0 Naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:22 Makina , Durrës

Audi Q5 2014 - 2.0T Premium Plus

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:23 Makina , Elbasan

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 Makina , Sarandë

Shitet Ford Kuga 4x4

15 700 EUR

Dje 22:16 Makina , Tiranë

��⚪Ford Kuga 11 Automat, 2.0 nafte

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Makina , Tiranë

Ford Kuga '14 123 mij km origjinale nga Zvicra

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:09 Makina , Fier

Shitet Audi Q5

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 Makina , Tiranë

shitet ford mustang

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2014 Titanium s full 120 mije km kasko

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

Jepet Ford Fiesta me qira 30 Euro dita

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:04 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:03 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Dje 22:00 Makina , Durrës

Ford Fiesta ����GHIA,1.6 Benzine,Automat(Jo robotike),����

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:57 Makina , Vlorë

Passat Automat 2012 ose nderrohet caddy

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Ford 2008 naft 1.8 okazion 2400 euro ska diskutim

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:44 Makina , Durrës

Ford cimaks 1.6 naft manual viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFT FUNDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:36 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione