Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X5 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj X5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Sht 20:55
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5, 3.0 nafte, 2008

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:04
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw x5 2011 3.5i

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27
Linku:
Makina , Tiranë

C220 cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16
Linku:
Makina , Tiranë

Bwm x5 3.0 Naft Okazion

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:06 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.3 DDIS NAFT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 13:00 Makina , Vlorë

Shitet BMW X5 3.5 DIESEL

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:55 Makina , Elbasan

Audi Q3 2.0 TDI ����

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

Bmw 325d super full

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:50 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Sot 12:50 Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Cdi

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:50 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Makina , Durrës

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Makina , Fier

BMW X5 VITI 2016 NAFT 3.5 SAPO TARGUAR

28 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Makina , Durrës

Bmw X5 Benzin Gaz me letra okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class 550 L benzine me dogan

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Makina , Durrës

Bmw 750 Li super full

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Makina , Tiranë

Okazion BMW 520 D

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

Rental -Car +355692153551

77 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

Rent Car +355692153551 (makina me qera)

77 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

Okazion BMW 520 D

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Durrës

Goma 235.65.16 C

170 EUR

Sot 12:39 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:39 Makina , Durrës

SHITET VW Passat

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:38 Makina , Shkodër

X5 ,,3.0 d,,full per dhojin e saj . panorama

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Nderrohet/shitet bmw x5 3.0 naft biturbo

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:36 Makina , Tiranë

Super full X5 2015

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Okazion X5 M-paket

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class (W204)

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Makina , Durrës

Audi Q5 2014 - 2.0T Premium Plus

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:25 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:25 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:24 Makina , Elbasan

Mercedes Benz GLK 220 Cdi Automat 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Dyqani Makina , Kukës

VW PASSAT 2.0TDI 4MOTION 133km 2011

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:24 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:23 Makina , Elbasan

Mercedez Benz E 220 Cdi Avantgarde Automat 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Makina , Tiranë

BMW 535d full

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

BMW 325D FULL

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • X5 në kategorinë Makina
  • X5 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • x5 në kategorinë Makina | Toyota | Auris
  • X5 në kategorinë All Category
  • X5 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • X5 në kategorinë Automjete
  • x5 në kategorinë Makina | Fiat | Panda
  • X5 në kategorinë Makina | Volvo
  • X5 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • X5 në kategorinë Makina | Hummer | H2

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione