Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha XT Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha XT | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:55 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Durrës

Yamaha XT660X viti 2007 perfekt

4 900 EUR

Dje 10:36 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:36 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC YAMAHA PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:35 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR

Dje 10:35 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:35 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:35 Touring  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:33 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

XT 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:13 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Mallakastër

XT YAMAHA 600 CC PA LETRA MUNDESI NDERRIMI

1 500 EUR Çmimi me zbritje

03 Mar 12:53 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Gramsh

Shitet YAMAHA XT125

1 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Shk 19:55 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

yamaha XT600E

03 Dhj 21:44 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Pogradec

Grup karkaleci 250 cc

350 EUR

24 Nën 22:10 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Gjirokastër

Yamaha XT 500

150 000 LEK

31 Tet 15:35 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

SHITET

1 000 LEK

05 Tet 09:58 Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

gjendje 100%

5 500 EUR

04 Tet 20:28 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

shitet okazjon

2 300 EUR

23 Sht 11:04 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

shitet okazjon

2 500 EUR

23 Gush 23:45 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Devoll

shitet yamaha xt 600

1 400 LEK

18 Korr 16:43 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

Yamaha

2 700 EUR

03 Korr 18:44 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

Yamaha xt 650cc

700 EUR

13 Mar 15:39 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Pogradec

Yamaha xt

900 LEK

09 Shk 17:21 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

YAMAHA XT

4 000 EUR

03 Shk 18:11 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

YAMAHA XT 660

4 000 EUR

23 Jan 12:53 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Devoll

Yamaha xt600

1 500 LEK

24 Nën 23:04 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

Shitet yamaha xt 600

650 LEK

16 Nën 00:34 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Peqin

Shitet

250 LEK

16 Tet 17:16 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Lushnjë

Yamaha XT

250 EUR

15 Tet 22:07 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Pogradec

Yamaha xt

1 000 EUR

25 Gush 14:58 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Devoll

Gjendje pune

1 000 EUR

Viti: 2002
21 Gush 13:54 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Pogradec

Yamaha xt

1 400 EUR

Viti: 1999
19 Gush 20:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Shkodër

yamaha xt 125cc

1 290 EUR

Viti: 2011
08 Korr 19:29 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Vlorë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
25 Qer 09:03 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Korçë

Yamaha

1 000 LEK

Viti: 2002
23 Qer 19:38 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

Kerkoj YAMAHA XT600CC

800 EUR

Viti: 2001
13 Qer 04:50 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Korçë

Shitet

700 EUR

Viti: 1986
21 Mar 19:16 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

okazion

100 EUR

Viti: 2004
20 Shk 15:23 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Kukës

Shitet yamaha 250cc kros

2 200 EUR

Viti: 2003
08 Dhj 17:57 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Berat

Mudesi nderimi me makin

2 000 EUR

Viti: 2006
21 Nën 09:46 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Vlorë

Motor

1 500 EUR

Viti: 2018
16 Nën 20:36 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Shkodër

Yamaha XT

Viti: 2003
15 Korr 11:07 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Dibër

Gjendje shum te mir

3 200 EUR

Viti: 2007
15 Korr 11:06 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Dibër

Ne gjendje prefkte

3 200 EUR

Viti: 2007
14 Korr 00:22 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Tiranë

Yamaha xv

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
10 Korr 01:38 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Dibër

Motor Yamaha XT -600cc

1 000 EUR

Viti: 2002
10 Korr 01:26 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Dibër

Motor Yamaha XT -600cc

1 000 EUR

Viti: 2002
29 Qer 22:21 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Kukës

Yamaha xt

1 500 EUR

Viti: 2001
24 Qer 18:04 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Elbasan

Okazion

200 EUR

Viti: 2000
31 Maj 08:13 Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Shkodër

Yamaha XT

Viti: 2002
30 Pri 09:51 Sportiv  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Gjirokastër

Shitet motori

Viti: 2006
21 Pri 23:06 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Librazhd

yamaha xt 400cc

750 LEK

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha XT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione