Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:17 ,

Sym symphony st 125cc

2 200 EUR

Viti: 2020
19 Maj 18:58 ,

mundesi nderrimi me makin

1 400 EUR

Viti: 2013
07 Maj 19:25 ,

SYM JET 14 200 CC

2 200 EUR

Viti: 2020
05 Maj 16:40 ,

SHITET OSE NDERROHET

2 700 EUR

Viti: 2020
17 Pri 12:30 ,

SYM maxsym 'ABS ' 2013

4 450 EUR

Viti: 2013
26 Mar 13:44 ,

SYM Symphony 125cc

1 500 EUR

Viti: 2018
20 Mar 23:04 ,

Sym Cryisym 250

4 000 EUR

Viti: 2020
18 Nën 13:04 ,

Shitet Sym 125cc 2020 1750€

1 750 EUR

Viti: 2020
15 Nën 07:23 ,

Shitet motorr

45 000 LEK

Viti: 2001
03 Nën 16:18 ,

Shitet Sym 125 cc 2020

2 000 EUR

Viti: 2020
30 Tet 15:07 ,

Wolf 300

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
01 Tet 22:24 ,

125 SYM joyride

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
27 Sht 02:04 ,

Scuter

45 000 LEK

Viti: 2001
13 Sht 01:46 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2020
03 Sht 09:43 ,

Sym 125 cc 200 cc

2 200 EUR

Viti: 2020
21 Gush 11:06 ,

SYM 400 2013 ABS

3 400 EUR

Viti: 2013
03 Gush 15:29 ,

Sym

1 900 EUR

Viti: 2008
22 Qer 22:51 ,

��Shitet��

3 600 EUR

Viti: 2012
22 Qer 10:44 ,

Motorr

400 LEK

Viti: 2009
20 Qer 23:00 ,

MAXSYM

Viti: 2012
24 Maj 05:48 ,

��125 cc�� SYM

2 200 EUR

Viti: 2012
21 Maj 13:09 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2012
27 Pri 23:24 ,

Motorr

Viti: 2019
07 Pri 16:11 ,

Okazion shitet motorri ne gjendje 100/100

1 700 EUR

Viti: 2009
13 Mar 09:50 ,

Shitet Sym Jet4 125cc

1 800 EUR

Viti: 2015
10 Mar 13:25 ,

Sym cc 49

450 LEK

Viti: 2014
05 Mar 13:43 ,

Sym 49cc

400 EUR

Viti: 2014
04 Mar 11:40 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 2014
01 Mar 13:25 ,

Skuter

400 EUR

Viti: 2014
23 Jan 15:18 ,

Sym Symphony 150cc

450 LEK

Viti: 2012
16 Jan 19:48 ,

Sym 150sr

450 LEK

Viti: 2010
18 Dhj 15:21 ,

Sym Symphony 150cc

500 LEK

Viti: 2012
17 Sht 00:04 ,

Skuter 125 cc

60 000 LEK

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione